Mateusz Kowalski
Numer zawodnika: 351
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: Bocian Słońsk-Kołczyn
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 43908
Numer licencji okres.: 2440
Data wydania: 23.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
8. Olimpijczyk Łagów - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:2
3   C STARSZAK Wojciech Y KOWALSKI Mateusz 3:1 (11:7, 10:12, 11:5, 11:1) ⇓
6   B STARSZAK Wojciech
WALCZAK Kamil
X NAWROT Józef
KOWALSKI Mateusz
3:0 (11:2, 11:8, 11:5) ⇓
9   D WALCZAK Kamil Y KOWALSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
9. Bocian Słońsk-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
1   A KOWALSKI Mateusz W MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (7:11, 18:20, 9:11) ⇓
6   B KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
X BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) ⇑
7   A KOWALSKI Mateusz X STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
11   A KOWALSKI Mateusz Y ABRANTOWICZ Fabian 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 09:30
15. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:3
3   C CZARNIAWSKI Piotr Y KOWALSKI Mateusz 3:2 (16:14, 11:4, 8:11, 9:11, 11:5) ⇓
5   A BALUKIEWICZ Paulina
SZABUNIA Marcel
W KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
9   D SZABUNIA Marcel Y KOWALSKI Mateusz 2:3 (10:12, 8:11, 12:10, 11:3, 9:11) ⇑
11   A BALUKIEWICZ Paulina Y KOWALSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
18. Bocian Słońsk-Kołczyn - Witniczanin Witnica II 4:8
2   B KOWALSKI Mateusz X CIESIELSKI Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
5   A DYBKA Bartosz
KOWALSKI Mateusz
W CIESIELSKI Piotr
KULIK Robert
3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇑
8   B KOWALSKI Mateusz W WRĘBIAK Waldemar 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
27. Bocian Słońsk-Kołczyn - Kłodawka Kłodawa 0:8
2   B KOWALSKI Mateusz X CZARNAK Robert 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 7:11) ⇓
6   B KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
X ZAWADZKI Konrad
GRYCZAN Andrzej
1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 9:11) ⇓
8   B KOWALSKI Mateusz W ZORNIG Jakub 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
29. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:6
3   C WALCZAK Zenon Y KOWALSKI Mateusz 2:3 (4:11, 8:11, 11:8, 11:7, 9:11) ⇑
6   B GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
X KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
9   D BORKOWIAK Jerzy Y KOWALSKI Mateusz 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
11   A KOSTYSZAK Stanisław Y KOWALSKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
36. Bocian Słońsk-Kołczyn - Pełcz Górki Noteckie II 7:7
1   A KOWALSKI Mateusz W KOSZYK Bogdan 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇑
5   A KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
W GOLATA Krzysztof
GOLATA Jan
2:3 (11:7, 9:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
7   A KOWALSKI Mateusz X GOLATA Jan 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
11   A KOWALSKI Mateusz Y MAŃDZIJ Michał 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇑
4pn | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 13:00
43. Witniczanin Witnica II - Bocian Słońsk-Kołczyn 7:7
1   A DĘBCZYŃSKI Rafał W KOWALSKI Mateusz 3:2 (11:5, 11:7, 8:11, 11:13, 11:8) ⇓
5   A DĘBCZYŃSKI Rafał
WRĘBIAK Waldemar
W KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 4:11) ⇑
8   B KANAREK Tomasz W KOWALSKI Mateusz 1:3 (11:5, 6:11, 11:13, 12:14) ⇑
12   C WRĘBIAK Waldemar W KOWALSKI Mateusz 3:2 (7:11, 12:10, 13:11, 10:12, 11:7) ⇓
4pn | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 09:30
46. Pełcz Górki Noteckie II - Bocian Słońsk-Kołczyn 3:8
1   A GOLATA Krzysztof W KOWALSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇓
6   B NADZIEJKO Tadeusz
KOSZYK Bogdan
X KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
0:3 (6:11, 11:13, 7:11) ⇑
8   B NADZIEJKO Tadeusz W KOWALSKI Mateusz 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
4pn | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 17:00
48. Bocian Słońsk-Kołczyn - Olimpijczyk Łagów 8:4
2   B KOWALSKI Mateusz X CYBULSKI Zbigniew 3:2 (11:5, 8:11, 10:12, 11:7, 12:10) ⇑
5   A DYBKA Bartosz
KOWALSKI Mateusz
W STARSZAK Wojciech
CYBULSKI Zbigniew
2:3 (8:11, 11:8, 5:11, 11:7, 6:11) ⇓
8   B KOWALSKI Mateusz W STARSZAK Wojciech 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑