Mateusz Kowalczyk
Numer zawodnika: 358
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: Bocian Słońsk-Kołczyn
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 62250
Numer licencji okres.: 3533
Data wydania: 29.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
8. Olimpijczyk Łagów - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:2
2   B CIULKIEWICZ Mirosław X KOWALCZYK Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A CIULKIEWICZ Mirosław
JASTRZĘBSKI Michał
W NIEDBAŁA Jan
KOWALCZYK Mateusz
2:3 (11:3, 12:10, 9:11, 7:11, 4:11) ⇑
7   A JASTRZĘBSKI Michał X KOWALCZYK Mateusz 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
9. Bocian Słońsk-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
2   B KOWALCZYK Mateusz X STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
6   B KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
X BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) ⇑
8   B KOWALCZYK Mateusz W MISIUKIEWICZ Adam 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 9:11) ⇓
13   B KOWALCZYK Mateusz Z BUTKIEWICZ Jarosław 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 09:30
15. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:3
1   A BALUKIEWICZ Paulina W KOWALCZYK Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇓
5   A BALUKIEWICZ Paulina
SZABUNIA Marcel
W KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
8   B SOBOTNICKI Igor W KOWALCZYK Mateusz 1:3 (12:10, 8:11, 6:11, 5:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
18. Bocian Słońsk-Kołczyn - Witniczanin Witnica II 4:8
3   C KOWALCZYK Mateusz Y DĘBCZYŃSKI Rafał 1:3 (12:10, 2:11, 10:12, 4:11) ⇓
6   B KRZYŻANOWSKI Dominik
KOWALCZYK Mateusz
X DĘBCZYŃSKI Rafał
WRĘBIAK Waldemar
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C KOWALCZYK Mateusz Z KULIK Robert 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇑
12   C KOWALCZYK Mateusz W WRĘBIAK Waldemar 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
27. Bocian Słońsk-Kołczyn - Kłodawka Kłodawa 0:8
3   C KOWALCZYK Mateusz Y GRYCZAN Andrzej 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 9:11) ⇓
6   B KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
X ZAWADZKI Konrad
GRYCZAN Andrzej
1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 9:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
29. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:6
1   A KOSTYSZAK Stanisław W KOWALCZYK Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
6   B GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
X KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
8   B GIEROŃSKI Marek W KOWALCZYK Mateusz 3:2 (6:11, 7:11, 11:6, 11:7, 11:9) ⇓
12   C WALCZAK Zenon W KOWALCZYK Mateusz 2:3 (16:18, 9:11, 11:9, 11:9, 6:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
36. Bocian Słońsk-Kołczyn - Pełcz Górki Noteckie II 7:7
3   C KOWALCZYK Mateusz Y MAŃDZIJ Michał 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
5   A KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
W GOLATA Krzysztof
GOLATA Jan
2:3 (11:7, 9:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
10   C KOWALCZYK Mateusz Z GOLATA Krzysztof 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) ⇓
12   C KOWALCZYK Mateusz W KOSZYK Bogdan 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) ⇑
4pn | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 13:00
43. Witniczanin Witnica II - Bocian Słońsk-Kołczyn 7:7
3   C WRĘBIAK Waldemar Y KOWALCZYK Mateusz 1:3 (10:12, 11:8, 3:11, 8:11) ⇑
5   A DĘBCZYŃSKI Rafał
WRĘBIAK Waldemar
W KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 4:11) ⇑
9   D KULIK Robert Y KOWALCZYK Mateusz 2:3 (11:9, 11:8, 13:15, 15:17, 4:11) ⇑
11   A DĘBCZYŃSKI Rafał Y KOWALCZYK Mateusz 3:1 (11:3, 8:11, 11:9, 13:11) ⇓
4pn | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 09:30
46. Pełcz Górki Noteckie II - Bocian Słońsk-Kołczyn 3:8
4   D KOSZYK Bogdan Z KOWALCZYK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B NADZIEJKO Tadeusz
KOSZYK Bogdan
X KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
0:3 (6:11, 11:13, 7:11) ⇑
10   C GOLATA Jan Z KOWALCZYK Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 10:12) ⇑
4pn | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 17:00
48. Bocian Słońsk-Kołczyn - Olimpijczyk Łagów 8:4
3   C KOWALCZYK Mateusz Y JASTRZĘBSKI Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
6   B NIEDBAŁA Jan
KOWALCZYK Mateusz
X CIULKIEWICZ Mirosław
JASTRZĘBSKI Michał
1:3 (11:2, 4:11, 6:11, 9:11) ⇓
10   C KOWALCZYK Mateusz Z CIULKIEWICZ Mirosław 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 10:12, 14:12) ⇑
12   C KOWALCZYK Mateusz W STARSZAK Wojciech 3:1 (11:6, 11:7, 12:14, 11:6) ⇑