Marek Grzęda
Numer zawodnika: 360
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: Warta Kostrzyn n. Odrą
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 18828
Numer licencji okres.: 10226
Data wydania: 20.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
12. Kijowianka Kije - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
1 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej X GRZĘDA Marek 3:1 (11:6, 13:11, 13:15, 11:3) ⇓
5 1 A WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
X GRZĘDA Marek
DYLLONG Paweł
3:0 (11:6, 11:1, 11:1) ⇓
9 1 B WŁOSEK Mirosław X GRZĘDA Marek 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 19:00
14. Warta Kostrzyn nad Odrą - Teja Łęknica 5:5
1 1 A GRZĘDA Marek X KASPERSKI Tomasz 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:4) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇑
7 1 A GRZĘDA Marek Y MORUSIEWICZ Hubert 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
23. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Warta Kostrzyn nad Odrą 3:7
1 1 A BŁASZCZAK Roman X GRZĘDA Marek 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 5:11, 10:12) ⇑
5 1 A BŁASZCZAK Roman
WASIELEWSKI Tomasz
X WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇑
9 1 B MARCINKIEWICZ Krzysztof X GRZĘDA Marek 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
34. ZKS Zielona Góra V - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
1 1 A STAMIROWSKI Krzysztof X GRZĘDA Marek 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
6 2 C STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
W WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
3:0 (11:5, 11:3, 11:4) ⇓
9 1 B BŁASZCZYK Maciej X GRZĘDA Marek 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 20:00
40. Warta Kostrzyn nad Odrą - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 3:7
1 1 A GRZĘDA Marek X STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 11:9, 3:11) ⇓
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
7 1 A GRZĘDA Marek Y MATKOWSKI Piotr 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 ⇨ 2023-12-07 20:00
45. Wulmar Słubice II - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
1 1 A SZUPLAK Marek X GRZĘDA Marek 3:2 (11:8, 9:11, 5:11, 11:4, 11:8) ⇓
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
W WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
3:1 (11:6, 8:11, 11:3, 11:5) ⇓
9 1 B DONIGIEWICZ Ireneusz X GRZĘDA Marek 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:1) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 20:00
53. Warta Kostrzyn nad Odrą - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 0:10
1 1 A GRZĘDA Marek X KULCZYCKA Wanessa 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
6 2 C BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Marek
W KULCZYCKA Wanessa
BALUKIEWICZ Paulina
1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
7 1 A GRZĘDA Marek Y RÓŻYCKI Daniel 2:3 (11:13, 6:11, 11:7, 11:5, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 17:00
56. Jofrakuda Świebodzin - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
1 1 A JOŚKO Dariusz X GRZĘDA Marek 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:5) ⇓
5 1 A SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:5) ⇓
9 1 B SZWER Marek X GRZĘDA Marek 2:3 (9:11, 11:7, 11:4, 8:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 10:00 ⇨ 2024-02-24 10:00
66. Warta Kostrzyn nad Odrą - Witniczanin Witnica 8:2
1 1 A GRZĘDA Marek X KOSIOROWSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
5 1 A WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
X KOSIOROWSKI Adrian
ŁUKIEŃCZUK Bartosz
3:1 (11:3, 11:13, 11:5, 11:4) ⇑
7 1 A GRZĘDA Marek Y KOSIOROWSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-14 20:00
84. Warta Kostrzyn nad Odrą - Wulmar Słubice II 3:7
2 2 C GRZĘDA Marek W DONIGIEWICZ Ireneusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
6 2 C SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
W DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇓
8 2 C GRZĘDA Marek Z ŁOWIECKI Przemysław 2:3 (11:3, 6:11, 11:6, 7:11, 10:12) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
86. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Warta Kostrzyn nad Odrą 7:3
1 1 A STANIOWSKI Stanisław X GRZĘDA Marek 3:0 (11:4, 13:11, 11:8) ⇓
5 1 A GROBELNA Marlena
STANIOWSKI Stanisław
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
9 1 B GROBELNA Marlena X GRZĘDA Marek 3:2 (11:8, 6:11, 4:11, 11:7, 11:3) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-09 18:00
89. Teja Łęknica - Warta Kostrzyn nad Odrą 5:5
1 1 A DYMIŃSKI Krzysztof X GRZĘDA Marek 1:3 (12:10, 6:11, 5:11, 6:11) ⇑
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
MOLCH Ulrich
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
9 1 B MORUSIEWICZ Hubert X GRZĘDA Marek 3:1 (12:14, 11:7, 11:6, 11:6) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-04-25 19:00
93. Warta Kostrzyn nad Odrą - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 6:4
3 1 B GRZĘDA Marek Y WASIELEWSKI Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X MARCINKIEWICZ Krzysztof
SAWOCH Marek
3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:4) ⇑
9 1 B GRZĘDA Marek X SAWOCH Marek 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓