Janusz Panasiuk
Numer zawodnika: 361
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1953
Przynależność klubowa: Warta Kostrzyn n. Odrą
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 42413
Numer licencji okres.: 10761
Data wydania: 29.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-04 10:00
9. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Gorzovia Gorzów Wlkp. V 4:8
1   A PANASIUK Janusz W MATUSZCZAK Dariusz 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:8, 9:11) ⇓
5   A LISIAK Jerzy
PANASIUK Janusz
W KULCZYCKI Ryszard
MATUSZCZAK Dariusz
2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 11:9, 8:11) ⇓
7   A PANASIUK Janusz X LEWANDOWSKI Eugeniusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 10:00
10. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa II 8:1
4   D PANASIUK Janusz Z KEDZIA Hanna 3:2 (12:14, 4:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇑
6   B PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
X SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:8) ⇑
9   D PANASIUK Janusz Y LISOWSKI Roman 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 6. | 2024-02-03 10:00
18. Cytryna Wojcieszyce - Warta Kostrzyn nad Odrą II 3:8
4   D WILMAN Michał Z PANASIUK Janusz 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B OSTRYCHARZ Józef
BANASZKIEWICZ Mirosław
X PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
3:2 (13:11, 11:5, 7:11, 8:11, 11:8) ⇓
10   C WASILEWSKI Robert Z PANASIUK Janusz 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2024-03-03 14:00
19. Wulmar Słubice III - Warta Kostrzyn nad Odrą II 1:8
2   B ROMAK Dariusz X PANASIUK Janusz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B CHMURZYŃSKI Jacek
KRAWCZYK Andrzej
X BUKIEL Krzysztof
PANASIUK Janusz
2:3 (5:11, 11:5, 8:11, 11:6, 8:11) ⇑
7   A GRZELAK Szymon X PANASIUK Janusz 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-04-06 09:30
24. Gorzovia Gorzów Wlkp. V - Warta Kostrzyn nad Odrą II 8:5
4   D MATUSZCZAK Dariusz Z PANASIUK Janusz 3:2 (9:11, 14:16, 11:2, 12:10, 11:6) ⇓
6   B KULCZYCKI Ryszard
NIR Ireneusz
X PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
3:1 (7:11, 11:3, 11:9, 11:5) ⇓
10   C LIBELT Piotr Z PANASIUK Janusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-04-27 10:00
26. Kłodawka Kłodawa II - Warta Kostrzyn nad Odrą II 8:3
4   D KEDZIA Hanna Z PANASIUK Janusz 1:3 (11:3, 3:11, 7:11, 2:11) ⇑
6   B ZAWADZKI Marcin
RĘKAWIECKI Paweł
X PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
10   C RĘKAWIECKI Paweł Z PANASIUK Janusz 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-05-11 10:00
29. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa III 8:4
3   C PANASIUK Janusz Y PIETRUSEWICZ Roman 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
6   B PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
X LUBIŃSKI Mariusz
PIETRUSEWICZ Roman
2:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:6, 9:11) ⇓
10   C PANASIUK Janusz Z KAPROŃ Dariusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
12   C PANASIUK Janusz W LUBIŃSKI Mariusz 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr LOZTS Zawodnik Rok ur.
426 GRZELAK Szymon 2012
33 KAPROŃ Dariusz 1967
40 KEDZIA Hanna 2009
178 LEWANDOWSKI Eugeniusz 1952
211 LIBELT Piotr 1971
32 LISOWSKI Roman 1953
31 LUBIŃSKI Mariusz 1980
212 MATUSZCZAK Dariusz 1970
63 PIETRUSEWICZ Roman 1960
431 RĘKAWIECKI Paweł 1987
163 ROMAK Dariusz 2011
1 WASILEWSKI Robert 1981
12 WILMAN Michał 1985