Maciej Ziaja
Numer zawodnika: 367
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: Fiber Nowogród Bobrz.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 43399
Numer licencji okres.: 10940
Data wydania: 05.10.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
6. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
1   A KAŃDUŁA Damian W ZIAJA Maciej 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
W ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇑
8   B DRĄG Arkadiusz W ZIAJA Maciej 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
12   C SAMELA Andrzej W ZIAJA Maciej 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:9, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
11. Fiber Nowogród Bobrzański II - Olimpia Lubsko 6:8
1   A ZIAJA Maciej W KAMIŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇑
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
1:3 (9:11, 14:16, 11:5, 9:11) ⇓
7   A ZIAJA Maciej X LESIAK Dominika 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇑
11   A ZIAJA Maciej Y STAWISKI Jacek 3:1 (11:5, 4:11, 11:6, 11:6) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
21. Fiber Nowogród Bobrzański II - Budowlani Lubsko II 4:8
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
3:0 (11:9, 12:10, 12:10) ⇑
7   A ZIAJA Maciej X STANIEWSKI Mateusz 3:2 (10:12, 11:8, 11:8, 7:11, 12:10) ⇑
11   A ZIAJA Maciej Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
26. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański II 5:8
3   C ARDELLI Leszek Y ZIAJA Maciej 2:3 (11:3, 4:11, 5:11, 11:6, 4:11) ⇑
5   A ŁYSIAK Jacek
MARCINKOWSKI Bogusław
W ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇑
9   D MARCINKOWSKI Bogusław Y ZIAJA Maciej 0:3 (11:13, 4:11, 5:11) ⇑
11   A ŁYSIAK Jacek Y ZIAJA Maciej 2:3 (11:8, 2:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
31. Fiber Nowogród Bobrzański II - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
3   C ZIAJA Maciej Y REBA Aleksander 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W ZYMA Witalij
JOŚKO Krzysztof
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
10   C ZIAJA Maciej Z ZYMA Witalij 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
12   C ZIAJA Maciej W JOŚKO Krzysztof 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-10 11:00
36. ZKS Zielona Góra VI - Fiber Nowogród Bobrzański II 4:8
1   A OTULAK Sebastian W ZIAJA Maciej 1:3 (11:5, 7:11, 11:13, 6:11) ⇑
5   A OTULAK Sebastian
BŁASZCZYK Jakub
W ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
8   B JASIŃSKA Małgorzata W ZIAJA Maciej 0:3 (4:11, 9:11, 3:11) ⇑
12   C BŁASZCZYK Jakub W ZIAJA Maciej 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 7:11, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
41. Fiber Nowogród Bobrzański II - Pogoń Wschowa 2:8
3   C ZIAJA Maciej Y SŁUPNY Dariusz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:2) ⇑
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W KOZŁOWSKI Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 8:11) ⇓
10   C ZIAJA Maciej Z KOZŁOWSKI Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 17:00
59. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
1   A JOŚKO Krzysztof W ZIAJA Maciej 1:3 (7:11, 4:11, 12:10, 10:12) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W DROSZCZAK Stanisław
ZIAJA Maciej
2:3 (9:11, 11:13, 11:9, 11:7, 3:11) ⇑
8   B ŚLIWA Piotr W ZIAJA Maciej 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇑
12   C ŁUCZAK Rafał W ZIAJA Maciej 0:3 (10:12, 2:11, 10:12) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
60. Fiber Nowogród Bobrzański II - Zorza Mozów 3:8
3   C ZIAJA Maciej Y DRĄG Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5   A ZIAJA Maciej
PRUSZKOWSKI Piotr
W OTULAK Marcin
SAMELA Andrzej
3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇑
10   C ZIAJA Maciej Z WYBRANOWSKI Krzysztof 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Fiber Nowogród Bobrzański II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:5
1   A ZIAJA Maciej W ŁYSIAK Jacek 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇑
5   A PAWLISIAK Lech
ZIAJA Maciej
W BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 12:10) ⇑
7   A ZIAJA Maciej X MARCINKOWSKI Bogusław 3:2 (7:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:3) ⇑
11   A ZIAJA Maciej Y GIERLACH Bogusław 3:2 (10:12, 12:10, 3:11, 11:8, 11:6) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
65. Fiber Nowogród Bobrzański II - Fiber Nowogród Bobrzański I 4:8
1   A ZIAJA Maciej W BABIAK Filip 3:2 (5:11, 12:10, 11:3, 6:11, 11:7) ⇑
6   B PAWLISIAK Lech
ZIAJA Maciej
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
3:2 (8:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:4) ⇑
7   A ZIAJA Maciej X JANUSZ Marek 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) ⇑
11   A ZIAJA Maciej Y PAWLAK Dariusz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑