Krzysztof Jośko
Numer zawodnika: 388
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1966
Przynależność klubowa: Jofrakuda Świebodzin
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9409
Numer licencji okres.: 11200
Data wydania: 19.10.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:30
22. Olimpia Lubsko - Jofrakuda Świebodzin II 8:4
1   A STAWISKI Jacek W JOŚKO Krzysztof 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W ŁUCZAK Rafał
JOŚKO Krzysztof
2:3 (7:11, 12:10, 10:12, 11:9, 7:11) ⇑
8   B LESIAK Dominika W JOŚKO Krzysztof 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇑
12   C KAMIŃSKI Adam W JOŚKO Krzysztof 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 11:9, 13:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
31. Fiber Nowogród Bobrzański II - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
1   A JARMOLONEK Daniel W JOŚKO Krzysztof 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) ⇓
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W ZYMA Witalij
JOŚKO Krzysztof
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
8   B MĄCZKOWSKI Tomasz W JOŚKO Krzysztof 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:5) ⇓
12   C ZIAJA Maciej W JOŚKO Krzysztof 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00
40. Pogoń Wschowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
1   A GÓRCZEWSKI Aleksander W JOŚKO Krzysztof 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:1) ⇓
5   A KOZŁOWSKI Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
W KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
8   B STASIK Mateusz W JOŚKO Krzysztof 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin II - Zorza Mozów 8:5
1   A JOŚKO Krzysztof W KAŃDUŁA Damian 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇑
6   B JOŚKO Krzysztof
REBA Aleksander
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓
7   A JOŚKO Krzysztof X SAMELA Andrzej 3:0 (11:5, 17:15, 13:11) ⇑
11   A JOŚKO Krzysztof Y WYBRANOWSKI Krzysztof 3:2 (6:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:8) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
56. Fiber Nowogród Bobrzański I - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
2   B BABIAK Filip X JOŚKO Krzysztof 1:3 (7:11, 11:13, 11:8, 3:11) ⇑
5   A JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
W KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
7   A PAWLAK Dariusz X JOŚKO Krzysztof 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 8:11) ⇑
14   D JANUSZ Marek X JOŚKO Krzysztof 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 17:00
59. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
1   A JOŚKO Krzysztof W ZIAJA Maciej 1:3 (7:11, 4:11, 12:10, 10:12) ⇓
6   B KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
7   A JOŚKO Krzysztof X DROSZCZAK Stanisław 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) ⇑
11   A JOŚKO Krzysztof Y JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 16:00
63. Zorza Mozów - Jofrakuda Świebodzin II 6:8
2   B SAMELA Andrzej X JOŚKO Krzysztof 1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 10:12) ⇑
5   A KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
W KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:3) ⇓
7   A DRĄG Arkadiusz X JOŚKO Krzysztof 2:3 (11:13, 11:8, 6:11, 11:9, 5:11) ⇑
14   D KAŃDUŁA Damian X JOŚKO Krzysztof 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 8:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
64. Dziesiątka Nowa Sól III - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
1   A GIERLACH Bogusław W JOŚKO Krzysztof 3:1 (8:11, 12:10, 11:7, 11:9) ⇓
6   B ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
X ŚLIWA Piotr
JOŚKO Krzysztof
3:1 (11:5, 3:11, 11:6, 11:6) ⇓
8   B BAKUSIEWICZ Agnieszka W JOŚKO Krzysztof 3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 9:11, 16:14) ⇓