Hanna Kedzia
Numer zawodnika: 40
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: Kłodawka Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 63040
Numer licencji okres.: 4806
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:00
1. Kłodawka Kłodawa III - Kłodawka Kłodawa II 4:8
1   A DRWIĘGA Grzegorz W KEDZIA Hanna 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A KAPROŃ Dariusz
DRWIĘGA Grzegorz
W SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B JACH Sławomir W KEDZIA Hanna 0:3 (9:11, 1:11, 0:11) ⇑
12   C KAPROŃ Dariusz W KEDZIA Hanna 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-14 09:30
4. Gorzovia Gorzów Wlkp. V - Kłodawka Kłodawa II 4:8
4   D LIBELT Piotr Z KEDZIA Hanna 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B LIBELT Piotr
KACZMAREK Piotr
X SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
1:3 (11:13, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
10   C MATUSZCZAK Dariusz Z KEDZIA Hanna 3:2 (6:11, 11:6, 10:12, 11:7, 11:5) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-04 10:00
7. Kłodawka Kłodawa II - Wulmar Słubice III 8:1
1   A KEDZIA Hanna W DUNAJEWSKI Andrzej 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) ⇓
5   A SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
W ROMAK Sławomir
ROMAK Dariusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇑
7   A KEDZIA Hanna X ROMAK Dariusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 10:00
10. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa II 8:1
4   D PANASIUK Janusz Z KEDZIA Hanna 3:2 (12:14, 4:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇓
6   B PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
X SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:8) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-12-16 10:00
13. Kłodawka Kłodawa II - Cytryna Wojcieszyce 8:0
3   C KEDZIA Hanna Y BANASZKIEWICZ Mirosław 3:2 (6:11, 11:5, 10:12, 11:9, 11:8) ⇑
6   B SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
X WASILEWSKI Robert
MALUSZCZAK Paweł
3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:9) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 6. | 2024-02-03 10:00
16. Wulmar Słubice III - Kłodawka Kłodawa II 2:8
2   B ROMAK Sławomir X KEDZIA Hanna 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A DUNAJEWSKI Andrzej
GRZELAK Szymon
W SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
7   A DUNAJEWSKI Andrzej X KEDZIA Hanna 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2024-03-02 10:00
21. Kłodawka Kłodawa II - Kłodawka Kłodawa III 8:2
3   C KEDZIA Hanna Y PIETRUSEWICZ Roman 2:3 (11:8, 6:11, 1:11, 11:9, 6:11) ⇓
5   A LISOWSKI Roman
KEDZIA Hanna
W LUBIŃSKI Mariusz
PIETRUSEWICZ Roman
3:2 (12:10, 9:11, 13:11, 5:11, 12:10) ⇑
10   C KEDZIA Hanna Z SZYMCZAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-04-06 10:00
23. Cytryna Wojcieszyce - Kłodawka Kłodawa II 2:8
3   C BANASZKIEWICZ Mirosław Y KEDZIA Hanna 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B WASILEWSKI Robert
WESOŁOWSKI Józef
X SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 10:12) ⇑
9   D WILMAN Michał Y KEDZIA Hanna 0:3 (10:12, 6:11, 3:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-04-27 10:00
26. Kłodawka Kłodawa II - Warta Kostrzyn nad Odrą II 8:3
4   D KEDZIA Hanna Z PANASIUK Janusz 1:3 (11:3, 3:11, 7:11, 2:11) ⇓
9   D KEDZIA Hanna Y DYLLONG Paweł 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:5) ⇑