Przemysław Łowiecki
Numer zawodnika: 43
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: STS Słubice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 52021
Numer licencji okres.: 2271
Data wydania: 23.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00
5. Wulmar Słubice II - Pełcz Górki Noteckie 6:4
3 1 B ŁOWIECKI Przemysław Y CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇓
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 19:00
8. ZKS Zielona Góra V - Wulmar Słubice II 10:0
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:1, 7:11, 11:4, 11:4) ⇓
6 2 C BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
W ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:6) ⇓
7 1 A STAMIROWSKI Krzysztof Y ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. Wulmar Słubice II - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
3 1 B ŁOWIECKI Przemysław Y MALEWICZ Kacper 1:3 (8:11, 10:12, 13:11, 8:11) ⇓
5 1 A MARCINIAK Mieczysław
ŁOWIECKI Przemysław
X HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (8:11, 12:10, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
9 1 B ŁOWIECKI Przemysław X HAJKOWICZ Paweł 1:3 (10:12, 11:6, 12:14, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 19:00
32. Wulmar Słubice II - Jofrakuda Świebodzin 3:7
1 1 A ŁOWIECKI Przemysław X FRANC Dariusz 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇓
5 1 A ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
X SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:1 (1:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇑
7 1 A ŁOWIECKI Przemysław Y SZWER Marek 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
41. Witniczanin Witnica - Wulmar Słubice II 0:10
4 2 D ROMAŃCZUK Ariel Z ŁOWIECKI Przemysław 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 8:11) ⇑
6 2 C WIJAS Hubert
ROMAŃCZUK Ariel
W ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
8 2 C WIJAS Hubert Z ŁOWIECKI Przemysław 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 ⇨ 2023-12-07 20:00
45. Wulmar Słubice II - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
4 2 D ŁOWIECKI Przemysław Z BARANIECKI Mirosław 3:1 (11:13, 11:6, 11:7, 13:11) ⇑
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
W WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
3:1 (11:6, 8:11, 11:3, 11:5) ⇑
10 2 D ŁOWIECKI Przemysław W GRZĘDA Sylwester 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 11:8, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-29 18:30
52. Kijowianka Kije - Wulmar Słubice II 6:4
1 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej X ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:2, 11:8, 11:2) ⇓
6 2 C KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
W ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 2:11) ⇑
9 1 B STOCIK Krzysztof X ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
58. Wulmar Słubice II - Teja Łęknica 3:7
1 1 A ŁOWIECKI Przemysław X MARACZ Bartłomiej 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) ⇓
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 3:11) ⇓
7 1 A ŁOWIECKI Przemysław Y DYMIŃSKI Krzysztof 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-02-01 18:00
63. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Wulmar Słubice II 7:3
2 2 C ASZYJCZYK Jacek W ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 11:6) ⇓
5 1 A ASZYJCZYK Jacek
RYSTWEJ Marcin
X ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
3:1 (16:14, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
10 2 D SAWOCH Marek W ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-14 20:00
84. Warta Kostrzyn nad Odrą - Wulmar Słubice II 3:7
4 2 D SZYSZKOWSKI Łukasz Z ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:4, 11:5, 4:11, 13:11) ⇓
5 1 A BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
2:3 (3:11, 11:6, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
8 2 C GRZĘDA Marek Z ŁOWIECKI Przemysław 2:3 (11:3, 6:11, 11:6, 7:11, 10:12) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:30
85. Wulmar Słubice II - Witniczanin Witnica 6:4
4 2 D ŁOWIECKI Przemysław Z DĘBCZYŃSKI Rafał 1:3 (9:11, 14:12, 11:13, 6:11) ⇓
5 1 A ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
X KUDERSKI Paweł
HORBEJCZUK Robert
3:1 (11:5, 10:12, 11:3, 11:5) ⇑
10 2 D ŁOWIECKI Przemysław W HORBEJCZUK Robert 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00 ⇨ 2024-04-04 20:00
90. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Wulmar Słubice II 6:4
1 1 A MATKOWSKI Piotr X ŁOWIECKI Przemysław 3:2 (11:3, 11:4, 5:11, 9:11, 11:7) ⇓
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) ⇓
9 1 B STANIOWSKI Stanisław X ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 15:00
92. Teja Łęknica - Wulmar Słubice II 7:3
1 1 A MARACZ Bartłomiej X ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
W ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 4:11, 11:7) ⇓
9 1 B DYMIŃSKI Krzysztof X ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (16:14, 11:5, 11:7) ⇓