Mirosław Rogowski
Numer zawodnika: 47
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: STS Słubice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45229
Numer licencji okres.: 2276
Data wydania: 23.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00
5. Wulmar Słubice II - Pełcz Górki Noteckie 6:4
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W CHOJNACKI Rafał 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) ⇑
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z WIECZORKIEWICZ Marcin 2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 9:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 19:00
8. ZKS Zielona Góra V - Wulmar Słubice II 10:0
2 2 C BŁASZCZYK Maciej W ROGOWSKI Mirosław 3:1 (11:8, 4:11, 12:10, 11:6) ⇓
6 2 C BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
W ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:6) ⇓
10 2 D BRYK Alan W ROGOWSKI Mirosław 3:1 (9:11, 11:7, 13:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
18. Wulmar Słubice II - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 5:5
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W STANIOWSKI Stanisław 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:4) ⇑
5 1 A ROGOWSKI Mirosław
SZUPLAK Marek
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. Wulmar Słubice II - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W MICHALSKI Filip 2:3 (13:11, 8:11, 6:11, 11:7, 9:11) ⇓
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:1 (11:8, 15:13, 8:11, 11:9) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z RUDOMINA Sławomir 3:1 (12:10, 3:11, 11:6, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 19:00
32. Wulmar Słubice II - Jofrakuda Świebodzin 3:7
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W JOŚKO Dariusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
W FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:2 (8:11, 11:13, 11:5, 11:9, 11:9) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z STARSZAK Szymon 3:2 (11:4, 9:11, 6:11, 11:7, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
41. Witniczanin Witnica - Wulmar Słubice II 0:10
2 2 C WIJAS Hubert W ROGOWSKI Mirosław 0:3 (6:11, 2:11, 3:11) ⇑
6 2 C WIJAS Hubert
ROMAŃCZUK Ariel
W ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
10 2 D ROMAŃCZUK Ariel W ROGOWSKI Mirosław 0:3 (6:11, 7:11, 1:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 ⇨ 2023-12-07 20:00
45. Wulmar Słubice II - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
W WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
3:1 (11:6, 8:11, 11:3, 11:5) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z BARANIECKI Mirosław 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-29 18:30
52. Kijowianka Kije - Wulmar Słubice II 6:4
3 1 B STOCIK Krzysztof Y ROGOWSKI Mirosław 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5 1 A WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
X DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
7 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej Y ROGOWSKI Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
58. Wulmar Słubice II - Teja Łęknica 3:7
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W IWUĆ Przemysław 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) ⇓
5 1 A DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z MORUSIEWICZ Hubert 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-02-01 18:00
63. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Wulmar Słubice II 7:3
3 1 B BŁASZCZAK Roman Y ROGOWSKI Mirosław 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
5 1 A ASZYJCZYK Jacek
RYSTWEJ Marcin
X ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
3:1 (16:14, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
7 1 A RYSTWEJ Marcin Y ROGOWSKI Mirosław 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-14 20:00
84. Warta Kostrzyn nad Odrą - Wulmar Słubice II 3:7
1 1 A GRZĘDA Sylwester X ROGOWSKI Mirosław 0:3 (3:11, 4:11, 10:12) ⇑
6 2 C SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
W DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇑
9 1 B BARANIECKI Mirosław X ROGOWSKI Mirosław 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:30
85. Wulmar Słubice II - Witniczanin Witnica 6:4
1 1 A ROGOWSKI Mirosław X KUDERSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
W DĘBCZYŃSKI Rafał
ŁUKIEŃCZUK Bartosz
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
7 1 A ROGOWSKI Mirosław Y ŁUKIEŃCZUK Bartosz 2:3 (11:8, 2:11, 7:11, 11:5, 12:14) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00 ⇨ 2024-04-04 20:00
90. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Wulmar Słubice II 6:4
3 1 B STANIOWSKI Stanisław Y ROGOWSKI Mirosław 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (3:11, 4:11, 1:11) ⇑
7 1 A MATKOWSKI Piotr Y ROGOWSKI Mirosław 3:1 (8:11, 14:12, 11:8, 14:12) ⇓