Grzegorz Artiuchow
Numer zawodnika: 50
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: STS Słubice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 62656
Numer licencji okres.: 2264
Data wydania: 23.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. Wulmar Słubice II - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
1 1 A ARTIUCHOW Grzegorz X HAJKOWICZ Paweł 2:3 (7:11, 11:9, 9:11, 11:5, 5:11) ⇓
7 1 A ARTIUCHOW Grzegorz Y MALEWICZ Kacper 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 2:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 10:00 ⇨ 2023-11-21 18:00
12. Cytryna Wojcieszyce - Wulmar Słubice III 4:8
1   A WASILEWSKI Zenon W ARTIUCHOW Grzegorz 1:3 (3:11, 11:6, 6:11, 5:11) ⇑
5   A OSTRYCHARZ Józef
BANASZKIEWICZ Mirosław
W ARTIUCHOW Grzegorz
ROMAK Dariusz
1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
8   B MALUSZCZAK Paweł W ARTIUCHOW Grzegorz 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) ⇑
12   C OSTRYCHARZ Józef W ARTIUCHOW Grzegorz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 19:00
32. Wulmar Słubice II - Jofrakuda Świebodzin 3:7
3 1 B ARTIUCHOW Grzegorz Y SZWER Marek 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇓
5 1 A ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
X SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:1 (1:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇑
9 1 B ARTIUCHOW Grzegorz X FRANC Dariusz 2:3 (11:7, 8:11, 5:11, 11:6, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-29 18:30
52. Kijowianka Kije - Wulmar Słubice II 6:4
4 2 D WŁOSEK Mirosław Z ARTIUCHOW Grzegorz 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) ⇓
6 2 C KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
W ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 2:11) ⇑
8 2 C WĘGRZYŃSKI Adrian Z ARTIUCHOW Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
58. Wulmar Słubice II - Teja Łęknica 3:7
3 1 B ARTIUCHOW Grzegorz Y DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 3:11) ⇓
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 3:11) ⇓
9 1 B ARTIUCHOW Grzegorz X MARACZ Bartłomiej 1:3 (9:11, 14:12, 10:12, 12:14) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-02-01 18:00
63. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Wulmar Słubice II 7:3
1 1 A RYSTWEJ Marcin X ARTIUCHOW Grzegorz 3:1 (11:9, 11:3, 8:11, 11:7) ⇓
9 1 B BŁASZCZAK Roman X ARTIUCHOW Grzegorz 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-14 20:00
84. Warta Kostrzyn nad Odrą - Wulmar Słubice II 3:7
3 1 B BARANIECKI Mirosław Y ARTIUCHOW Grzegorz 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) ⇑
5 1 A BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
2:3 (3:11, 11:6, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
7 1 A GRZĘDA Sylwester Y ARTIUCHOW Grzegorz 1:3 (11:6, 1:11, 10:12, 9:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:30
85. Wulmar Słubice II - Witniczanin Witnica 6:4
3 1 B ARTIUCHOW Grzegorz Y ŁUKIEŃCZUK Bartosz 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:8, 8:11) ⇓
5 1 A ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
X KUDERSKI Paweł
HORBEJCZUK Robert
3:1 (11:5, 10:12, 11:3, 11:5) ⇑
9 1 B ARTIUCHOW Grzegorz X KUDERSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00 ⇨ 2024-04-04 20:00
90. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Wulmar Słubice II 6:4
2 2 C SROCZYŃSKI Kamil W ARTIUCHOW Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) ⇓
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W ARTIUCHOW Grzegorz 2:3 (11:4, 11:13, 8:11, 11:7, 12:14) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 15:00
92. Teja Łęknica - Wulmar Słubice II 7:3
4 2 D MORUSIEWICZ Hubert Z ARTIUCHOW Grzegorz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 5:11) ⇑
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
W ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 4:11, 11:7) ⇓
8 2 C KASPERSKI Tomasz Z ARTIUCHOW Grzegorz 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑