Adam Kamiński
Numer zawodnika: 54
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: UKTS Olimpia Lubsko
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45881
Numer licencji okres.: 7727
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 ⇨ 2023-09-20 18:00
2. ZKS Zielona Góra VI - Olimpia Lubsko 8:4
1   A DRĄG Wiktor W KAMIŃSKI Adam 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
5   A GROBELNA Marlena
GROBELNA Lena
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
3:1 (11:6, 5:11, 11:9, 11:4) ⇓
8   B MARCINKIEWICZ Laura W KAMIŃSKI Adam 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) ⇑
12   C OTULAK Sebastian W KAMIŃSKI Adam 3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:7, 11:6) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30
10. Olimpia Lubsko - Fiber Nowogród Bobrzański I 8:3
1   A KAMIŃSKI Adam W BABIAK Emanuel 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇑
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W BABIAK Emanuel
BABIAK Filip
3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
7   A KAMIŃSKI Adam X MIERZWIAK Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
11   A KAMIŃSKI Adam Y JANUSZ Marek 3:0 (11:3, 14:12, 11:7) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
11. Fiber Nowogród Bobrzański II - Olimpia Lubsko 6:8
1   A ZIAJA Maciej W KAMIŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
1:3 (9:11, 14:16, 11:5, 9:11) ⇑
8   B JARMOLONEK Daniel W KAMIŃSKI Adam 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇑
12   C MĄCZKOWSKI Tomasz W KAMIŃSKI Adam 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
20. Budowlani Lubsko II - Olimpia Lubsko 8:0
1   A STANIEWSKI Mateusz W KAMIŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇓
5   A FRANCZAK Sandra
MATLĄG Andrzej
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇓
8   B MATLĄG Andrzej W KAMIŃSKI Adam 3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:6) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:30
22. Olimpia Lubsko - Jofrakuda Świebodzin II 8:4
3   C KAMIŃSKI Adam Y ZYMA Witalij 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) ⇑
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W ŁUCZAK Rafał
JOŚKO Krzysztof
2:3 (7:11, 12:10, 10:12, 11:9, 7:11) ⇓
10   C KAMIŃSKI Adam Z ŁUCZAK Rafał 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
12   C KAMIŃSKI Adam W JOŚKO Krzysztof 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 11:9, 13:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
29. Pogoń Wschowa - Olimpia Lubsko 8:1
3   C SŁUPNY Dariusz Y KAMIŃSKI Adam 3:2 (12:14, 12:10, 10:12, 11:9, 15:13) ⇓
5   A KOZŁOWSKI Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
3:0 (11:3, 12:10, 11:7) ⇓
9   D KOZŁOWSKI Zbigniew Y KAMIŃSKI Adam 3:2 (10:12, 11:8, 11:6, 6:11, 11:6) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 17:30
33. Olimpia Lubsko - Zorza Mozów 3:8
3   C KAMIŃSKI Adam Y WYBRANOWSKI Krzysztof 2:3 (7:11, 11:4, 9:11, 11:3, 8:11) ⇓
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:8) ⇑
10   C KAMIŃSKI Adam Z DRĄG Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. MKS Cargovia Kargowa - Olimpia Lubsko 8:0
2   B WALICHT Patryk X KAMIŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
5   A POKORSKI Rafał
WALICHT Patryk
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 10:12, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 17:30
44. Olimpia Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól III 8:2
3   C KAMIŃSKI Adam Y ŁYSIAK Jacek 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇓
10   C KAMIŃSKI Adam Z MARCINKOWSKI Bogusław 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
46. Olimpia Lubsko - MKS Cargovia Kargowa 4:8
3   C KAMIŃSKI Adam Y POKORSKI Rafał 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 5:11) ⇓
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W PONIEDZIAŁEK Artur
PONIEDZIAŁEK Sławomir
1:3 (12:14, 10:12, 13:11, 3:11) ⇓
10   C KAMIŃSKI Adam Z PONIEDZIAŁEK Artur 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇑
12   C KAMIŃSKI Adam W WALICHT Patryk 0:3 (11:13, 10:12, 10:12) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-26 17:30
53. Olimpia Lubsko - Budowlani Lubsko II 5:8
3   C KAMIŃSKI Adam Y PUŁAWSKA Amelia 2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 9:11, 4:11) ⇓
6   B STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
X PUŁAWSKA Helena
PUŁAWSKA Amelia
0:3 (8:11, 6:11, 10:12) ⇓
10   C KAMIŃSKI Adam Z BOGDANOWICZ Mateusz 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:8) ⇑
12   C KAMIŃSKI Adam W STANIEWSKI Mateusz 3:2 (11:7, 5:11, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-10 17:30
54. Olimpia Lubsko - ZKS Zielona Góra VI 8:1
3   C KAMIŃSKI Adam Y TERNOVOI Dmutro 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) ⇑
6   B KAMIŃSKI Adam
LESIAK Monika
X KACIUNKA Hanna
TERNOVOI Dmutro
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇑