Aleksander Cisakowski
Numer zawodnika: 58
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: Pełcz Górki Noteckie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 32946
Numer licencji okres.: 5963
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00
5. Wulmar Słubice II - Pełcz Górki Noteckie 6:4
3 1 B ŁOWIECKI Przemysław Y CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ROGOWSKI Mirosław
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
7 1 A DZIWOSZ Jakub Y CISAKOWSKI Aleksander 3:0 (11:6, 11:6, 14:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-09-25 19:00
9. Pełcz Górki Noteckie - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 4:6
2 2 C CISAKOWSKI Aleksander W KULCZYCKA Wanessa 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 4:11) ⇓
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X KULCZYCKA Wanessa
RÓŻYCKI Daniel
3:0 (11:4, 12:10, 11:9) ⇑
8 2 C CISAKOWSKI Aleksander Z RÓŻYCKI Daniel 1:3 (8:11, 8:11, 11:3, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
16. Jofrakuda Świebodzin - Pełcz Górki Noteckie 6:4
4 2 D STARSZAK Szymon Z CISAKOWSKI Aleksander 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) ⇓
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
2:3 (11:8, 11:7, 10:12, 7:11, 6:11) ⇑
8 2 C FRANC Dariusz Z CISAKOWSKI Aleksander 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
22. Pełcz Górki Noteckie - Witniczanin Witnica 9:1
4 2 D CISAKOWSKI Aleksander Z KUDERSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X KUDERSKI Paweł
HORBEJCZUK Oskar
3:0 (11:8, 11:4, 11:3) ⇑
10 2 D CISAKOWSKI Aleksander W KOSIOROWSKI Mateusz 3:1 (12:14, 12:10, 11:9, 11:2) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
27. Warta Kostrzyn nad Odrą - Pełcz Górki Noteckie 1:9
1 1 A WOŹNIAK Arkadiusz X CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇑
5 1 A WOŹNIAK Arkadiusz
DYLLONG Paweł
X WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇑
9 1 B DYLLONG Paweł X CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 09:30
35. Pełcz Górki Noteckie - Kijowianka Kije 6:4
2 2 C CISAKOWSKI Aleksander W WĘGRZYŃSKI Adrian 2:3 (11:5, 11:7, 9:11, 9:11, 8:11) ⇓
6 2 C WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
W WĘGRZYŃSKI Piotr
GROMULSKI Paweł
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
8 2 C CISAKOWSKI Aleksander Z MIKOŁAJCZAK Maciej 3:2 (2:11, 5:11, 11:9, 12:10, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
38. Teja Łęknica - Pełcz Górki Noteckie 3:7
1 1 A MARACZ Bartłomiej X CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (6:11, 12:14, 8:11) ⇑
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
X WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇑
9 1 B DYMIŃSKI Krzysztof X CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
48. Pełcz Górki Noteckie - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 9:1
4 2 D CISAKOWSKI Aleksander Z SAWOCH Marek 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) ⇑
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X WASIELEWSKI Tomasz
SAWOCH Marek
3:0 (11:1, 11:3, 12:10) ⇑
10 2 D CISAKOWSKI Aleksander W BŁASZCZAK Roman 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
49. Spójnia Ośno Lubuskie - Pełcz Górki Noteckie 5:5
1 1 A MICHALSKI Filip X CISAKOWSKI Aleksander 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (11:13, 9:11, 10:12) ⇑
9 1 B HAJKOWICZ Paweł X CISAKOWSKI Aleksander 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 12:00
60. ZKS Zielona Góra V - Pełcz Górki Noteckie 8:2
2 2 C STAMIROWSKI Krzysztof W CISAKOWSKI Aleksander 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) ⇓
6 2 C BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 10:12) ⇑
10 2 D BRYK Alan W CISAKOWSKI Aleksander 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-01-24 20:00
62. Pełcz Górki Noteckie - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
2 2 C CISAKOWSKI Aleksander W SROCZYŃSKI Kamil 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:13) ⇓
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:0 (11:8, 11:7, 13:11) ⇑
8 2 C CISAKOWSKI Aleksander Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:2 (11:4, 11:4, 8:11, 10:12, 11:8) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 12:00
68. Pełcz Górki Noteckie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
3 1 B CISAKOWSKI Aleksander Y STARSZAK Szymon 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
6 2 C WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
W FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇑
9 1 B CISAKOWSKI Aleksander X JOŚKO Dariusz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-08 19:00
72. Pełcz Górki Noteckie - ZKS Zielona Góra V 2:8
4 2 D CISAKOWSKI Aleksander Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (4:11, 8:11, 22:24) ⇓
6 2 C WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
W STANIOWSKI Dawid
BŁASZCZYK Maciej
3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:4, 11:7) ⇑
10 2 D CISAKOWSKI Aleksander W BŁASZCZYK Maciej 0:3 (12:14, 4:11, 9:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 16:00 ⇨ 2024-03-26 19:00
73. Kijowianka Kije - Pełcz Górki Noteckie 2:8
2 2 C WĘGRZYŃSKI Piotr W CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
6 2 C WĘGRZYŃSKI Piotr
STOCIK Krzysztof
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
10 2 D STOCIK Krzysztof W CISAKOWSKI Aleksander 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00
78. Pełcz Górki Noteckie - Spójnia Ośno Lubuskie 6:4
2 2 C CISAKOWSKI Aleksander W HAJKOWICZ Paweł 3:2 (11:13, 11:6, 7:11, 11:6, 11:4) ⇑
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
8 2 C CISAKOWSKI Aleksander Z RUDOMINA Sławomir 3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:6, 11:3) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 12:00 ⇨ 2024-05-07 19:00
80. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Pełcz Górki Noteckie 6:4
1 1 A RÓŻYCKI Daniel X CISAKOWSKI Aleksander 1:3 (8:11, 11:3, 2:11, 7:11) ⇑
6 2 C RÓŻYCKI Daniel
MANIEWSKI Adam
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
1:3 (13:15, 11:13, 11:9, 9:11) ⇑
9 1 B MANIEWSKI Adam X CISAKOWSKI Aleksander 2:3 (12:10, 6:11, 10:12, 12:10, 10:12) ⇑