Marek Gieroński
Numer zawodnika: 80
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1952
Przynależność klubowa: Postomia Sulęcin-Kołczyn
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 17310
Numer licencji okres.: 9462
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-18 19:30
2. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
1   A GIEROŃSKI Marek W POKRZYWKA Wojciech 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
5   A GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
W STROIWĄS Arkadiusz
MISIUKIEWICZ Adam
3:2 (10:12, 11:4, 7:11, 11:8, 11:5) ⇑
7   A GIEROŃSKI Marek X BUTKIEWICZ Jarosław 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
11   A GIEROŃSKI Marek Y STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 09:30
6. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Postomia Sulęcin-Kołczyn 7:7
1   A SZABUNIA Marcel W GIEROŃSKI Marek 3:2 (11:9, 12:10, 3:11, 8:11, 11:7) ⇓
5   A SIUDEK Mikołaj
WYDERSKI Grzegorz
W GIEROŃSKI Marek
SYKUŁA Jerzy
0:3 (6:11, 9:11, 2:11) ⇑
8   B BALUKIEWICZ Paulina W GIEROŃSKI Marek 3:1 (4:11, 11:1, 11:9, 11:6) ⇓
12   C SIUDEK Mikołaj W GIEROŃSKI Marek 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
20. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Kłodawka Kłodawa 2:8
3   C GIEROŃSKI Marek Y GRYCZAN Andrzej 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇓
6   B GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
X CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 4:11) ⇓
10   C GIEROŃSKI Marek Z ZAWADZKI Konrad 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 09:30
28. Pełcz Górki Noteckie II - Postomia Sulęcin-Kołczyn 0:8
2   B KOSZYK Bogdan X GIEROŃSKI Marek 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇑
6   B KOSZYK Bogdan
SOBKOWSKI Michał
X GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
1:3 (4:11, 3:11, 14:12, 3:11) ⇑
7   A NADZIEJKO Tadeusz X GIEROŃSKI Marek 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 7:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
29. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:6
2   B GIEROŃSKI Marek X BŁASZCZYK Robert 3:0 (11:2, 11:6, 11:3) ⇑
6   B GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
X KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
8   B GIEROŃSKI Marek W KOWALCZYK Mateusz 3:2 (6:11, 7:11, 11:6, 11:7, 11:9) ⇑
13   B GIEROŃSKI Marek Z NAWROT Józef 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-14 18:00
35. Olimpijczyk Łagów - Postomia Sulęcin-Kołczyn 4:8
4   D SYNEJKO Wiesław Z GIEROŃSKI Marek 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B STARSZAK Wojciech
WALCZAK Kamil
X GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
10   C STARSZAK Wojciech Z GIEROŃSKI Marek 3:2 (12:14, 11:7, 15:13, 8:11, 11:9) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
38. Spójnia Ośno Lubuskie II - Postomia Sulęcin-Kołczyn 2:8
2   B STROIWĄS Arkadiusz X GIEROŃSKI Marek 2:3 (7:11, 11:6, 10:12, 11:6, 6:11) ⇑
6   B NAJDER Szymon
ABRANTOWICZ Fabian
X GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 7:11, 6:11) ⇑
7   A NAJDER Marcin X GIEROŃSKI Marek 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 13:00
39. Kłodawka Kłodawa - Postomia Sulęcin-Kołczyn 8:0
3   C GRYCZAN Andrzej Y GIEROŃSKI Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) ⇓
6   B ZAWADZKI Konrad
GRYCZAN Andrzej
X GIEROŃSKI Marek
SYKUŁA Jerzy
3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
42. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Gorzovia Gorzów Wlkp. IV 7:7
1   A GIEROŃSKI Marek W SZABUNIA Marcel 3:0 (11:9, 12:10, 12:10) ⇑
5   A GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
W CZARNIAWSKI Piotr
KOZŁOWSKA Aleksandra
3:2 (7:11, 11:7, 13:11, 6:11, 11:8) ⇑
7   A GIEROŃSKI Marek X KOZŁOWSKA Aleksandra 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
11   A GIEROŃSKI Marek Y SOBOTNICKI Igor 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑