Zenon Walczak
Numer zawodnika: 81
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1954
Przynależność klubowa: Postomia Sulęcin-Kołczyn
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 17309
Numer licencji okres.: 9467
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-18 19:30
2. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
4   D WALCZAK Zenon Z MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) ⇓
6   B GRYZ Kazimierz
WALCZAK Zenon
X POKRZYWKA Wojciech
BUTKIEWICZ Jarosław
3:2 (11:9, 6:11, 8:11, 12:10, 11:6) ⇑
9   D WALCZAK Zenon Y STROIWĄS Arkadiusz 3:2 (7:11, 11:5, 11:7, 6:11, 11:8) ⇑
14   D WALCZAK Zenon X BUTKIEWICZ Jarosław 1:3 (6:11, 11:7, 3:11, 6:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 09:30
6. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Postomia Sulęcin-Kołczyn 7:7
3   C SIUDEK Mikołaj Y WALCZAK Zenon 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) ⇑
6   B BALUKIEWICZ Paulina
SZABUNIA Marcel
X BORKOWIAK Jerzy
WALCZAK Zenon
3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:9) ⇓
9   D WYDERSKI Grzegorz Y WALCZAK Zenon 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 8:11) ⇑
11   A SZABUNIA Marcel Y WALCZAK Zenon 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 09:30
28. Pełcz Górki Noteckie II - Postomia Sulęcin-Kołczyn 0:8
3   C MAŃDZIJ Michał Y WALCZAK Zenon 2:3 (7:11, 11:4, 9:11, 11:7, 9:11) ⇑
6   B KOSZYK Bogdan
SOBKOWSKI Michał
X GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
1:3 (4:11, 3:11, 14:12, 3:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
29. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Bocian Słońsk-Kołczyn 8:6
3   C WALCZAK Zenon Y KOWALSKI Mateusz 2:3 (4:11, 8:11, 11:8, 11:7, 9:11) ⇓
6   B GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
X KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
10   C WALCZAK Zenon Z NAWROT Józef 1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 8:11) ⇓
12   C WALCZAK Zenon W KOWALCZYK Mateusz 2:3 (16:18, 9:11, 11:9, 11:9, 6:11) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
38. Spójnia Ośno Lubuskie II - Postomia Sulęcin-Kołczyn 2:8
3   C BUTKIEWICZ Jarosław Y WALCZAK Zenon 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
6   B NAJDER Szymon
ABRANTOWICZ Fabian
X GIEROŃSKI Marek
WALCZAK Zenon
2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 7:11, 6:11) ⇑
9   D ABRANTOWICZ Fabian Y WALCZAK Zenon 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 13:00
39. Kłodawka Kłodawa - Postomia Sulęcin-Kołczyn 8:0
1   A ZORNIG Jakub W WALCZAK Zenon 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) ⇓
5   A CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
W BORKOWIAK Jerzy
WALCZAK Zenon
3:0 (11:1, 11:6, 11:4) ⇓
8   B CZARNAK Robert W WALCZAK Zenon 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
42. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Gorzovia Gorzów Wlkp. IV 7:7
4   D WALCZAK Zenon Z CZARNIAWSKI Piotr 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B GRYZ Kazimierz
WALCZAK Zenon
X SOBOTNICKI Igor
SZABUNIA Marcel
3:2 (11:4, 7:11, 7:11, 16:14, 11:2) ⇑