Emanuel Babiak
Numer zawodnika: 83
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: Fiber Nowogród Bobrz.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 60735
Numer licencji okres.: 6546
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Fiber Nowogród Bobrzański I - Fiber Nowogród Bobrzański II 7:7
2   B BABIAK Emanuel X SZYMCZAK Jarosław 2:3 (7:11, 11:7, 10:12, 11:9, 7:11) ⇓
6   B JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
X PAWLISIAK Lech
MĄCZKOWSKI Roman
3:2 (11:6, 8:11, 10:12, 12:10, 11:4) ⇑
8   B BABIAK Emanuel W JARMOLONEK Daniel 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇓
13   B BABIAK Emanuel Z PAWLISIAK Lech 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30
10. Olimpia Lubsko - Fiber Nowogród Bobrzański I 8:3
1   A KAMIŃSKI Adam W BABIAK Emanuel 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇓
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W BABIAK Emanuel
BABIAK Filip
3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇓
8   B LESIAK Dominika W BABIAK Emanuel 0:3 (11:13, 7:11, 12:14) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00
19. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański I 2:8
2   B BĄCELA Przemysław X BABIAK Emanuel 1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 2:11) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇑
7   A ŚLIWA Piotr X BABIAK Emanuel 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
23. Fiber Nowogród Bobrzański I - Pogoń Wschowa 3:8
4   D BABIAK Emanuel Z KOZŁOWSKI Zbigniew 1:3 (13:11, 5:11, 8:11, 6:11) ⇓
5   A JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
W KOZŁOWSKI Zbigniew
STASIK Mateusz
0:3 (5:11, 8:11, 5:11) ⇓
9   D BABIAK Emanuel Y SŁUPNY Dariusz 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
28. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański I 1:8
2   B OTULAK Marcin X BABIAK Emanuel 0:3 (7:11, 12:14, 7:11) ⇑
5   A KACZMAR Andrzej
SAMELA Andrzej
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
0:3 (9:11, 3:11, 9:11) ⇑
7   A SAMELA Andrzej X BABIAK Emanuel 1:3 (3:11, 6:11, 11:6, 9:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
34. Fiber Nowogród Bobrzański I - MKS Cargovia Kargowa 1:8
2   B BABIAK Emanuel X MOLENDA Michał 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 5:11) ⇓
6   B JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
X KAMROWSKI Robert
POKORSKI Rafał
3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
8   B BABIAK Emanuel W POKORSKI Rafał 1:3 (5:11, 11:9, 11:13, 7:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
37. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański I 8:5
3   C ŁYSIAK Jacek Y BABIAK Emanuel 3:1 (12:10, 15:17, 11:8, 11:4) ⇓
5   A ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
3:0 (11:6, 11:2, 11:5) ⇓
9   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Y BABIAK Emanuel 1:3 (10:12, 11:13, 11:8, 9:11) ⇑
11   A GIERLACH Bogusław Y BABIAK Emanuel 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
45. Fiber Nowogród Bobrzański I - ZKS Zielona Góra VI 0:8
3   C BABIAK Emanuel Y DRĄG Wiktor 0:3 (1:11, 10:12, 6:11) ⇓
6   B JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
X OTULAK Sebastian
DRĄG Wiktor
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
56. Fiber Nowogród Bobrzański I - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
3   C BABIAK Emanuel Y KONSTANTY Piotr 1:3 (7:11, 8:11, 13:11, 4:11) ⇓
5   A JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
W KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
10   C BABIAK Emanuel Z ZYMA Witalij 1:3 (12:10, 4:11, 4:11, 6:11) ⇓
12   C BABIAK Emanuel W ŚLIWA Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:6) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00
58. Fiber Nowogród Bobrzański I - Zorza Mozów 8:3
2   B BABIAK Emanuel X SAMELA Andrzej 0:3 (11:13, 7:11, 5:11) ⇓
6   B JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
X ECKERT Stanisław
OTULAK Marcin
3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:0, 11:4) ⇑
8   B BABIAK Emanuel W KAŃDUŁA Damian 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
61. Fiber Nowogród Bobrzański I - Dziesiątka Nowa Sól III 8:3
2   B BABIAK Emanuel X MARCINKOWSKI Bogusław 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇑
5   A JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
W ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
3:2 (5:11, 11:6, 12:10, 8:11, 11:7) ⇑
8   B BABIAK Emanuel W GIERLACH Bogusław 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
65. Fiber Nowogród Bobrzański II - Fiber Nowogród Bobrzański I 4:8
4   D PAWLISIAK Lech Z BABIAK Emanuel 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A SZYMCZAK Jarosław
MĄCZKOWSKI Roman
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
10   C SZYMCZAK Jarosław Z BABIAK Emanuel 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑