Wojciech Pokrzywka
Numer zawodnika: 86
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1966
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 2402
Numer licencji okres.: 1381
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-18 19:30
2. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
1   A GIEROŃSKI Marek W POKRZYWKA Wojciech 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
6   B GRYZ Kazimierz
WALCZAK Zenon
X POKRZYWKA Wojciech
BUTKIEWICZ Jarosław
3:2 (11:9, 6:11, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
8   B GIEROŃSKI Tomasz W POKRZYWKA Wojciech 2:3 (10:12, 12:10, 2:11, 11:7, 8:11) ⇑
12   C GRYZ Kazimierz W POKRZYWKA Wojciech 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. Spójnia Ośno Lubuskie II - Pełcz Górki Noteckie II 8:2
1   A POKRZYWKA Wojciech W KOSZYK Bogdan 3:0 (11:4, 11:7, 11:1) ⇑
6   B POKRZYWKA Wojciech
ABRANTOWICZ Fabian
X KOSZYK Bogdan
SOBKOWSKI Michał
3:0 (12:10, 11:7, 12:10) ⇑
7   A POKRZYWKA Wojciech X SOBKOWSKI Michał 3:0 (11:1, 11:7, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. Spójnia Ośno Lubuskie - Kijowianka Kije 7:3
4 2 D POKRZYWKA Wojciech Z WŁOSEK Mirosław 3:2 (15:13, 12:14, 15:13, 8:11, 18:16) ⇑
5 1 A POKRZYWKA Wojciech
MALEWICZ Kacper
X WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
1:3 (10:12, 12:14, 11:9, 9:11) ⇓
10 2 D POKRZYWKA Wojciech W MIKOŁAJCZAK Maciej 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
16. Spójnia Ośno Lubuskie II - Olimpijczyk Łagów 8:0 walkower
10   C POKRZYWKA Wojciech Z STARSZAK Wojciech 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) -
12   C POKRZYWKA Wojciech W WALCZAK Kamil 3:0 (11:2, 11:7, 13:11) -
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 09:30
24. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Spójnia Ośno Lubuskie II 2:8
3   C SZABUNIA Marcel Y POKRZYWKA Wojciech 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B BALUKIEWICZ Paulina
SZABUNIA Marcel
X POKRZYWKA Wojciech
NAJDER Marcin
1:3 (3:11, 11:3, 10:12, 10:12) ⇑
9   D SIUDEK Mikołaj Y POKRZYWKA Wojciech 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie II - Witniczanin Witnica II 8:2
3   C POKRZYWKA Wojciech Y DĘBCZYŃSKI Rafał 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
6   B POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
X WRĘBIAK Waldemar
KULIK Robert
3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 9:11, 11:7) ⇑
10   C POKRZYWKA Wojciech Z KULIK Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
55. Witniczanin Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
4 2 D ROMAŃCZUK Ariel Z POKRZYWKA Wojciech 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) ⇑
5 1 A KUDERSKI Paweł
ROMANCZUK Sebastian
X POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
0:3 (5:11, 3:11, 7:11) ⇑
8 2 C KOSIOROWSKI Adrian Z POKRZYWKA Wojciech 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 12:00
40. Spójnia Ośno Lubuskie II - Gorzovia Gorzów Wlkp. IV 8:1
3   C POKRZYWKA Wojciech Y SZCZĘSNY Jakub 3:0 (11:2, 11:1, 11:4) ⇑
6   B POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
X LENCZEWSKI Jakub
KOZŁOWSKA Aleksandra
3:1 (11:3, 10:12, 11:8, 11:8) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 13:00
41. Kłodawka Kłodawa - Spójnia Ośno Lubuskie II 8:1
2   B ZORNIG Jakub X POKRZYWKA Wojciech 3:2 (11:8, 11:3, 7:11, 5:11, 11:7) ⇓
6   B GRYCZAN Andrzej
RĘKAWIECKI Paweł
X POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇓
7   A CZARNAK Robert X POKRZYWKA Wojciech 2:3 (11:6, 11:7, 12:14, 6:11, 9:11) ⇑