Jarosław Butkiewicz
Numer zawodnika: 87
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1963
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 139
Numer licencji okres.: 1371
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-18 19:30
2. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
2   B GIEROŃSKI Tomasz X BUTKIEWICZ Jarosław 3:1 (12:14, 12:10, 11:4, 11:7) ⇓
6   B GRYZ Kazimierz
WALCZAK Zenon
X POKRZYWKA Wojciech
BUTKIEWICZ Jarosław
3:2 (11:9, 6:11, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
7   A GIEROŃSKI Marek X BUTKIEWICZ Jarosław 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
14   D WALCZAK Zenon X BUTKIEWICZ Jarosław 1:3 (6:11, 11:7, 3:11, 6:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. Spójnia Ośno Lubuskie II - Pełcz Górki Noteckie II 8:2
3   C BUTKIEWICZ Jarosław Y NADZIEJKO Tadeusz 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:5) ⇑
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W MAŃDZIJ Michał
NADZIEJKO Tadeusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇑
10   C BUTKIEWICZ Jarosław Z MAŃDZIJ Michał 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
9. Bocian Słońsk-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
4   D NAWROT Józef Z BUTKIEWICZ Jarosław 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 9:11) ⇑
6   B KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
X BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
10   C MICHALEWSKA Laura Z BUTKIEWICZ Jarosław 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
13   B KOWALCZYK Mateusz Z BUTKIEWICZ Jarosław 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
16. Spójnia Ośno Lubuskie II - Olimpijczyk Łagów 8:0 walkower
2   B BUTKIEWICZ Jarosław X CYBULSKI Zbigniew 2:3 (7:11, 11:9, 12:10, 9:11, 9:11) -
6   B BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
X CIULKIEWICZ Mirosław
JASTRZĘBSKI Michał
3:1 (4:11, 11:3, 11:6, 13:11) -
8   B BUTKIEWICZ Jarosław W WALCZAK Kamil 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 9:11, 7:11) -
13   B BUTKIEWICZ Jarosław Z STARSZAK Wojciech 0:3 (11:13, 5:11, 10:12) -
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 09:30
24. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Spójnia Ośno Lubuskie II 2:8
4   D SIUDEK Mikołaj Z BUTKIEWICZ Jarosław 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇑
5   A SOBOTNICKI Igor
SIUDEK Mikołaj
W BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) ⇑
10   C SZABUNIA Marcel Z BUTKIEWICZ Jarosław 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie II - Witniczanin Witnica II 8:2
2   B BUTKIEWICZ Jarosław X HORBEJCZUK Robert 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
W DĘBCZYŃSKI Rafał
HORBEJCZUK Robert
3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
8   B BUTKIEWICZ Jarosław W WRĘBIAK Waldemar 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
34. Spójnia Ośno Lubuskie II - Kłodawka Kłodawa 1:8
3   C BUTKIEWICZ Jarosław Y GRYCZAN Andrzej 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
0:3 (3:11, 6:11, 1:11) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
38. Spójnia Ośno Lubuskie II - Postomia Sulęcin-Kołczyn 2:8
3   C BUTKIEWICZ Jarosław Y WALCZAK Zenon 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W GRYZ Kazimierz
KOSTYSZAK Stanisław
0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
10   C BUTKIEWICZ Jarosław Z GRYZ Kazimierz 0:3 (14:16, 9:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 17:00
69. Spójnia Ośno Lubuskie - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 5:5
3 1 B BUTKIEWICZ Jarosław Y RÓŻYCKI Daniel 1:3 (6:11, 11:8, 12:14, 6:11) ⇓
5 1 A BUTKIEWICZ Jarosław
ABRANTOWICZ Fabian
X RÓŻYCKI Daniel
SOBOTNICKI Igor
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
9 1 B BUTKIEWICZ Jarosław X MANIEWSKI Adam 0:3 (11:13, 1:11, 9:11) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 13:00
41. Kłodawka Kłodawa - Spójnia Ośno Lubuskie II 8:1
3   C RĘKAWIECKI Paweł Y BUTKIEWICZ Jarosław 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
5   A CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
W BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
9   D GRYCZAN Andrzej Y BUTKIEWICZ Jarosław 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓