Arkadiusz Stroiwąs
Numer zawodnika: 88
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 65481
Numer licencji okres.: 1369
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-18 19:30
2. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
3   C GRYZ Kazimierz Y STROIWĄS Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:5, 16:14, 4:11, 11:8) ⇓
5   A GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
W STROIWĄS Arkadiusz
MISIUKIEWICZ Adam
3:2 (10:12, 11:4, 7:11, 11:8, 11:5) ⇓
9   D WALCZAK Zenon Y STROIWĄS Arkadiusz 3:2 (7:11, 11:5, 11:7, 6:11, 11:8) ⇓
11   A GIEROŃSKI Marek Y STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. Spójnia Ośno Lubuskie II - Pełcz Górki Noteckie II 8:2
2   B STROIWĄS Arkadiusz X SOBKOWSKI Michał 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇑
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W MAŃDZIJ Michał
NADZIEJKO Tadeusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇑
8   B STROIWĄS Arkadiusz W KOSZYK Bogdan 3:2 (5:11, 11:3, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
9. Bocian Słońsk-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
2   B KOWALCZYK Mateusz X STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
6   B KOWALSKI Mateusz
KOWALCZYK Mateusz
X BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
7   A KOWALSKI Mateusz X STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
14   D NAWROT Józef X STROIWĄS Arkadiusz 2:3 (11:8, 7:11, 10:12, 11:6, 8:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
16. Spójnia Ośno Lubuskie II - Olimpijczyk Łagów 8:0 walkower
4   D STROIWĄS Arkadiusz Z STARSZAK Wojciech 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:4) -
5   A STROIWĄS Arkadiusz
ABRANTOWICZ Fabian
W STARSZAK Wojciech
WALCZAK Kamil
0:3 (6:11, 9:11, 1:11) -
9   D STROIWĄS Arkadiusz Y JASTRZĘBSKI Michał 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) -
14   D STROIWĄS Arkadiusz X CIULKIEWICZ Mirosław 2:3 (3:11, 13:11, 6:11, 11:9, 17:19) -
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie II - Witniczanin Witnica II 8:2
4   D STROIWĄS Arkadiusz Z KULIK Robert 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 8:11, 16:18) ⇓
6   B POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
X WRĘBIAK Waldemar
KULIK Robert
3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 9:11, 11:7) ⇑
9   D STROIWĄS Arkadiusz Y DĘBCZYŃSKI Rafał 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
34. Spójnia Ośno Lubuskie II - Kłodawka Kłodawa 1:8
2   B STROIWĄS Arkadiusz X ZORNIG Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) ⇓
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
0:3 (3:11, 6:11, 1:11) ⇓
8   B STROIWĄS Arkadiusz W CZARNAK Robert 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
55. Witniczanin Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
3 1 B HORBEJCZUK Oskar Y STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
5 1 A KUDERSKI Paweł
ROMANCZUK Sebastian
X POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
0:3 (5:11, 3:11, 7:11) ⇑
7 1 A KUDERSKI Paweł Y STROIWĄS Arkadiusz 3:1 (14:16, 11:9, 11:9, 11:7) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
38. Spójnia Ośno Lubuskie II - Postomia Sulęcin-Kołczyn 2:8
2   B STROIWĄS Arkadiusz X GIEROŃSKI Marek 2:3 (7:11, 11:6, 10:12, 11:6, 6:11) ⇓
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W GRYZ Kazimierz
KOSTYSZAK Stanisław
0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
8   B STROIWĄS Arkadiusz W KOSTYSZAK Stanisław 0:3 (2:11, 9:11, 7:11) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 12:00
40. Spójnia Ośno Lubuskie II - Gorzovia Gorzów Wlkp. IV 8:1
4   D STROIWĄS Arkadiusz Z WILANGOWSKI Olivier 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
6   B POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
X LENCZEWSKI Jakub
KOZŁOWSKA Aleksandra
3:1 (11:3, 10:12, 11:8, 11:8) ⇑
9   D STROIWĄS Arkadiusz Y SZCZĘSNY Jakub 3:0 (11:4, 13:11, 11:8) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 13:00
41. Kłodawka Kłodawa - Spójnia Ośno Lubuskie II 8:1
4   D GRYCZAN Andrzej Z STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) ⇓
6   B GRYCZAN Andrzej
RĘKAWIECKI Paweł
X POKRZYWKA Wojciech
STROIWĄS Arkadiusz
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇓