Adam Misiukiewicz
Numer zawodnika: 89
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 15464
Numer licencji okres.: 1378
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-18 19:30
2. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
4   D WALCZAK Zenon Z MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
W STROIWĄS Arkadiusz
MISIUKIEWICZ Adam
3:2 (10:12, 11:4, 7:11, 11:8, 11:5) ⇓
10   C GRYZ Kazimierz Z MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (12:14, 7:11, 11:13) ⇑
13   B GIEROŃSKI Tomasz Z MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
9. Bocian Słońsk-Kołczyn - Spójnia Ośno Lubuskie II 7:7
1   A KOWALSKI Mateusz W MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (7:11, 18:20, 9:11) ⇑
5   A NAWROT Józef
MICHALEWSKA Laura
W MISIUKIEWICZ Adam
ABRANTOWICZ Fabian
3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇓
8   B KOWALCZYK Mateusz W MISIUKIEWICZ Adam 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 9:11) ⇑
12   C MICHALEWSKA Laura W MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
16. Spójnia Ośno Lubuskie II - Olimpijczyk Łagów 8:0 walkower
1   A MISIUKIEWICZ Adam W WALCZAK Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) -
6   B BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
X CIULKIEWICZ Mirosław
JASTRZĘBSKI Michał
3:1 (4:11, 11:3, 11:6, 13:11) -
7   A MISIUKIEWICZ Adam X CIULKIEWICZ Mirosław 3:1 (11:4, 11:3, 4:11, 11:8) -
11   A MISIUKIEWICZ Adam Y JASTRZĘBSKI Michał 2:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:7, 4:11) -
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 09:30
24. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Spójnia Ośno Lubuskie II 2:8
1   A BALUKIEWICZ Paulina W MISIUKIEWICZ Adam 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A SOBOTNICKI Igor
SIUDEK Mikołaj
W BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) ⇑
8   B SOBOTNICKI Igor W MISIUKIEWICZ Adam 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 3:11, 11:7) ⇓
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie II - Witniczanin Witnica II 8:2
1   A MISIUKIEWICZ Adam W WRĘBIAK Waldemar 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5) ⇑
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
W DĘBCZYŃSKI Rafał
HORBEJCZUK Robert
3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
7   A MISIUKIEWICZ Adam X HORBEJCZUK Robert 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:7) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 12:00
40. Spójnia Ośno Lubuskie II - Gorzovia Gorzów Wlkp. IV 8:1
1   A MISIUKIEWICZ Adam W LENCZEWSKI Jakub 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
5   A MISIUKIEWICZ Adam
NAJDER Marcin
W WILANGOWSKI Olivier
SZCZĘSNY Jakub
3:0 (12:10, 11:4, 11:4) ⇑
7   A MISIUKIEWICZ Adam X KOZŁOWSKA Aleksandra 2:3 (11:2, 7:11, 11:4, 5:11, 9:11) ⇓
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 13:00
41. Kłodawka Kłodawa - Spójnia Ośno Lubuskie II 8:1
1   A CZARNAK Robert W MISIUKIEWICZ Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
5   A CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
W BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
8   B ZORNIG Jakub W MISIUKIEWICZ Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓