Sławomir Rudomina
Numer zawodnika: 91
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 6372
Numer licencji okres.: 1382
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
7. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Spójnia Ośno Lubuskie 3:7
3 1 B MATKOWSKI Piotr Y RUDOMINA Sławomir 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) ⇑
5 1 A GRZEBIELUCHA Tomasz
BINCZAROWSKI Jan
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
7 1 A BINCZAROWSKI Jan Y RUDOMINA Sławomir 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. Wulmar Słubice II - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
4 2 D DONIGIEWICZ Ireneusz Z RUDOMINA Sławomir 2:3 (4:11, 11:6, 2:11, 11:9, 9:11) ⇑
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:1 (11:8, 15:13, 8:11, 11:9) ⇓
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z RUDOMINA Sławomir 3:1 (12:10, 3:11, 11:6, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
31. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Spójnia Ośno Lubuskie 8:2
1 1 A MANIEWSKI Adam X RUDOMINA Sławomir 2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 8:11, 3:11) ⇑
6 2 C KOWALCZYK Andrzej
RÓŻYCKI Daniel
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
2:3 (11:5, 6:11, 11:13, 11:8, 8:11) ⇑
9 1 B RÓŻYCKI Daniel X RUDOMINA Sławomir 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 19:00
37. Spójnia Ośno Lubuskie - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 9:1
4 2 D RUDOMINA Sławomir Z WASIELEWSKI Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
5 1 A RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
X BŁASZCZAK Roman
SAWOCH Marek
3:2 (7:11, 11:13, 11:7, 11:8, 15:13) ⇑
10 2 D RUDOMINA Sławomir W ASZYJCZYK Jacek 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 4:11, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00
43. Jofrakuda Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 7:3
4 2 D FRANC Dariusz Z RUDOMINA Sławomir 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) ⇓
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X RUDOMINA Sławomir
MICHALSKI Filip
2:3 (5:11, 13:15, 13:11, 12:10, 8:11) ⇑
8 2 C SZWER Marek Z RUDOMINA Sławomir 2:3 (12:10, 9:11, 13:15, 11:9, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
49. Spójnia Ośno Lubuskie - Pełcz Górki Noteckie 5:5
2 2 C RUDOMINA Sławomir W WIECZORKIEWICZ Marcin 2:3 (12:10, 11:9, 7:11, 8:11, 6:11) ⇓
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (11:13, 9:11, 10:12) ⇓
8 2 C RUDOMINA Sławomir Z CHOJNACKI Rafał 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 7:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 17:00
61. Spójnia Ośno Lubuskie - ZKS Zielona Góra V 1:9
3 1 B RUDOMINA Sławomir Y STAMIROWSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) ⇓
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:6) ⇑
9 1 B RUDOMINA Sławomir X BŁASZCZYK Maciej 2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 17:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
71. Spójnia Ośno Lubuskie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
4 2 D RUDOMINA Sławomir Z FRANC Dariusz 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 10:12) ⇓
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:6) ⇑
10 2 D RUDOMINA Sławomir W SZWER Marek 2:3 (11:8, 9:11, 10:12, 11:6, 8:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
74. ZKS Zielona Góra V - Spójnia Ośno Lubuskie 9:1
4 2 D BŁASZCZYK Maciej Z RUDOMINA Sławomir 2:3 (4:11, 12:10, 9:11, 11:7, 14:16) ⇑
6 2 C GROBELNA Lena
STANIOWSKI Dawid
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (10:12, 8:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇓
8 2 C STANIOWSKI Dawid Z RUDOMINA Sławomir 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00
78. Pełcz Górki Noteckie - Spójnia Ośno Lubuskie 6:4
4 2 D CHOJNACKI Rafał Z RUDOMINA Sławomir 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇑
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
8 2 C CISAKOWSKI Aleksander Z RUDOMINA Sławomir 3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:6, 11:3) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 16:00
79. Kijowianka Kije - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
2 2 C KACPRZYK Janusz W RUDOMINA Sławomir 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 5:11) ⇑
5 1 A WŁOSEK Mirosław
MIKOŁAJCZAK Maciej
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
10 2 D GROMULSKI Paweł W RUDOMINA Sławomir 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 11:13) ⇑