Kacper Malewicz
Numer zawodnika: 92
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 26188
Numer licencji okres.: 1376
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Warta Kostrzyn nad Odrą - Spójnia Ośno Lubuskie 1:9
2 2 C BARANIECKI Mirosław W MALEWICZ Kacper 1:3 (12:14, 11:8, 6:11, 6:11) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Sylwester
X MALEWICZ Kacper
MICHALSKI Filip
3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:3) ⇓
10 2 D CHUCHRO Ryszard W MALEWICZ Kacper 2:3 (1:11, 13:11, 2:11, 11:4, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
7. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Spójnia Ośno Lubuskie 3:7
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z MALEWICZ Kacper 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:6) ⇓
5 1 A GRZEBIELUCHA Tomasz
BINCZAROWSKI Jan
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
8 2 C STANIOWSKI Stanisław Z MALEWICZ Kacper 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. Spójnia Ośno Lubuskie - Kijowianka Kije 7:3
1 1 A MALEWICZ Kacper X WĘGRZYŃSKI Adrian 1:3 (10:12, 11:6, 9:11, 10:12) ⇓
5 1 A POKRZYWKA Wojciech
MALEWICZ Kacper
X WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
1:3 (10:12, 12:14, 11:9, 9:11) ⇓
7 1 A MALEWICZ Kacper Y STOCIK Krzysztof 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. Wulmar Słubice II - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
3 1 B ŁOWIECKI Przemysław Y MALEWICZ Kacper 1:3 (8:11, 10:12, 13:11, 8:11) ⇑
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:1 (11:8, 15:13, 8:11, 11:9) ⇓
7 1 A ARTIUCHOW Grzegorz Y MALEWICZ Kacper 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie - Teja Łęknica 8:2
1 1 A MALEWICZ Kacper X MARACZ Bartłomiej 0:3 (13:15, 7:11, 5:11) ⇓
5 1 A MALEWICZ Kacper
LIGOWSKI Kacper
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (6:11, 11:7, 13:11, 11:2) ⇑
7 1 A MALEWICZ Kacper Y KASPERSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
31. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Spójnia Ośno Lubuskie 8:2
3 1 B RÓŻYCKI Daniel Y MALEWICZ Kacper 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:4) ⇓
6 2 C KOWALCZYK Andrzej
RÓŻYCKI Daniel
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
2:3 (11:5, 6:11, 11:13, 11:8, 8:11) ⇑
7 1 A MANIEWSKI Adam Y MALEWICZ Kacper 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 19:00
37. Spójnia Ośno Lubuskie - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 9:1
1 1 A MALEWICZ Kacper X SAWOCH Marek 3:2 (7:11, 9:11, 15:13, 11:8, 11:9) ⇑
5 1 A RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
X BŁASZCZAK Roman
SAWOCH Marek
3:2 (7:11, 11:13, 11:7, 11:8, 15:13) ⇑
7 1 A MALEWICZ Kacper Y MARCINKIEWICZ Krzysztof 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
49. Spójnia Ośno Lubuskie - Pełcz Górki Noteckie 5:5
4 2 D MALEWICZ Kacper Z CHOJNACKI Rafał 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (11:13, 9:11, 10:12) ⇓
10 2 D MALEWICZ Kacper W WIECZORKIEWICZ Marcin 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
55. Witniczanin Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
2 2 C KOSIOROWSKI Adrian W MALEWICZ Kacper 1:3 (11:6, 3:11, 6:11, 4:11) ⇑
6 2 C KOSIOROWSKI Adrian
HORBEJCZUK Oskar
W HAJKOWICZ Paweł
MALEWICZ Kacper
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
10 2 D ROMAŃCZUK Ariel W MALEWICZ Kacper 1:3 (11:7, 12:14, 8:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 17:00
61. Spójnia Ośno Lubuskie - ZKS Zielona Góra V 1:9
4 2 D MALEWICZ Kacper Z BRYK Alan 0:3 (6:11, 2:11, 3:11) ⇓
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:6) ⇑
10 2 D MALEWICZ Kacper W STANIOWSKI Dawid 2:3 (11:9, 10:12, 11:9, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 17:00
69. Spójnia Ośno Lubuskie - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 5:5
4 2 D MALEWICZ Kacper Z BALUKIEWICZ Paulina 3:2 (11:8, 11:13, 8:11, 11:4, 11:4) ⇑
6 2 C HAJKOWICZ Paweł
MALEWICZ Kacper
W BALUKIEWICZ Paulina
MANIEWSKI Adam
3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:9) ⇑
10 2 D MALEWICZ Kacper W SOBOTNICKI Igor 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 17:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
71. Spójnia Ośno Lubuskie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
2 2 C MALEWICZ Kacper W SZWER Marek 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 7:11, 11:8) ⇑
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:6) ⇑
8 2 C MALEWICZ Kacper Z FRANC Dariusz 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
74. ZKS Zielona Góra V - Spójnia Ośno Lubuskie 9:1
1 1 A BRYK Alan X MALEWICZ Kacper 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
6 2 C GROBELNA Lena
STANIOWSKI Dawid
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (10:12, 8:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇓
9 1 B GROBELNA Lena X MALEWICZ Kacper 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00
78. Pełcz Górki Noteckie - Spójnia Ośno Lubuskie 6:4
1 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin X MALEWICZ Kacper 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇓
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
9 1 B CISAKOWSKI Filip X MALEWICZ Kacper 3:2 (12:14, 11:8, 11:9, 2:11, 11:8) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 16:00
79. Kijowianka Kije - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
1 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej X MALEWICZ Kacper 2:3 (9:11, 11:5, 12:10, 11:13, 9:11) ⇑
5 1 A WŁOSEK Mirosław
MIKOŁAJCZAK Maciej
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
9 1 B WŁOSEK Mirosław X MALEWICZ Kacper 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 11:13) ⇑