Filip Michalski
Numer zawodnika: 93
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: Spójnia Ośno Lubuskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 12092
Numer licencji okres.: 1377
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Warta Kostrzyn nad Odrą - Spójnia Ośno Lubuskie 1:9
3 1 B GRZĘDA Sylwester Y MICHALSKI Filip 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Sylwester
X MALEWICZ Kacper
MICHALSKI Filip
3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:3) ⇓
7 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz Y MICHALSKI Filip 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
7. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Spójnia Ośno Lubuskie 3:7
1 1 A BINCZAROWSKI Jan X MICHALSKI Filip 2:3 (10:12, 8:11, 11:9, 12:10, 4:11) ⇑
6 2 C STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
W HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (8:11, 9:11, 15:13, 11:6, 10:12) ⇑
9 1 B MATKOWSKI Piotr X MICHALSKI Filip 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. Spójnia Ośno Lubuskie - Kijowianka Kije 7:3
2 2 C MICHALSKI Filip W MIKOŁAJCZAK Maciej 3:2 (6:11, 7:11, 11:9, 11:7, 11:9) ⇑
6 2 C HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
W KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
3:1 (10:12, 11:3, 11:5, 11:6) ⇑
8 2 C MICHALSKI Filip Z WŁOSEK Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
19. Wulmar Słubice II - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W MICHALSKI Filip 2:3 (13:11, 8:11, 6:11, 11:7, 9:11) ⇑
5 1 A MARCINIAK Mieczysław
ŁOWIECKI Przemysław
X HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (8:11, 12:10, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
10 2 D DONIGIEWICZ Ireneusz W MICHALSKI Filip 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie - Teja Łęknica 8:2
4 2 D MICHALSKI Filip Z MORUSIEWICZ Hubert 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) ⇑
6 2 C HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
W MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
3:2 (11:13, 11:9, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
10 2 D MICHALSKI Filip W DYMIŃSKI Krzysztof 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 14:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
31. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Spójnia Ośno Lubuskie 8:2
2 2 C KOWALCZYK Andrzej W MICHALSKI Filip 3:0 (11:8, 11:6, 11:1) ⇓
5 1 A KULCZYCKA Wanessa
MANIEWSKI Adam
X HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
3:0 (11:9, 11:7, 13:11) ⇓
10 2 D KULCZYCKA Wanessa W MICHALSKI Filip 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 19:00
37. Spójnia Ośno Lubuskie - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 9:1
2 2 C MICHALSKI Filip W ASZYJCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇑
6 2 C HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
W ASZYJCZYK Jacek
WASIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:2) ⇑
8 2 C MICHALSKI Filip Z BŁASZCZAK Roman 3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00
43. Jofrakuda Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 7:3
3 1 B STARSZAK Szymon Y MICHALSKI Filip 2:3 (10:12, 11:8, 6:11, 11:9, 4:11) ⇑
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X RUDOMINA Sławomir
MICHALSKI Filip
2:3 (5:11, 13:15, 13:11, 12:10, 8:11) ⇑
7 1 A JOŚKO Dariusz Y MICHALSKI Filip 3:2 (11:9, 12:10, 10:12, 8:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
49. Spójnia Ośno Lubuskie - Pełcz Górki Noteckie 5:5
1 1 A MICHALSKI Filip X CISAKOWSKI Aleksander 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
5 1 A HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
X CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 7:11, 11:5) ⇑
7 1 A MICHALSKI Filip Y CISAKOWSKI Filip 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 17:00
61. Spójnia Ośno Lubuskie - ZKS Zielona Góra V 1:9
1 1 A MICHALSKI Filip X BŁASZCZYK Maciej 1:3 (7:11, 15:13, 9:11, 5:11) ⇓
5 1 A HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
X STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
1:3 (5:11, 11:9, 2:11, 9:11) ⇓
7 1 A MICHALSKI Filip Y STAMIROWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 17:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
71. Spójnia Ośno Lubuskie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
3 1 B MICHALSKI Filip Y STARSZAK Szymon 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇓
5 1 A HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:2 (6:11, 17:15, 5:11, 11:6, 20:18) ⇑
9 1 B MICHALSKI Filip X JOŚKO Dariusz 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
74. ZKS Zielona Góra V - Spójnia Ośno Lubuskie 9:1
2 2 C STANIOWSKI Dawid W MICHALSKI Filip 3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 5:11, 11:5) ⇓
5 1 A BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
X HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇓
10 2 D BŁASZCZYK Maciej W MICHALSKI Filip 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 12:10) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00
78. Pełcz Górki Noteckie - Spójnia Ośno Lubuskie 6:4
3 1 B CISAKOWSKI Filip Y MICHALSKI Filip 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 2:11) ⇑
6 2 C CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
W HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
0:3 (8:11, 3:11, 10:12) ⇑
7 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin Y MICHALSKI Filip 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:4) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 16:00
79. Kijowianka Kije - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
3 1 B WŁOSEK Mirosław Y MICHALSKI Filip 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
6 2 C KACPRZYK Janusz
GROMULSKI Paweł
W HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (10:12, 12:10, 11:9, 7:11, 6:11) ⇑
7 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej Y MICHALSKI Filip 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 7:11) ⇑