Spartakus Otyń (M)
Klub: UKS Spartakus Otyń
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
. . .
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
... ()
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr LOZTS Dodany
1 CYRULIK Bartosz 1997 M 11908 16.11.2023 411 17.11.2023
2 LOPKO Bartłomiej Szymon 1997 M 3411 29.08.2023 107 18.09.2023
3 MUCHA Mateusz 2010 M 3395 29.08.2023 109 18.09.2023
4 NOWAK Juliusz 2011 M 3397 29.08.2023 110 18.09.2023
5 SOKOŁOWSKI Wojciech 2010 M 3404 29.08.2023 108 18.09.2023
6 STASIK Tomasz 1997 M 3412 29.08.2023 111 18.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4pd 1/1 2023-09-18 16:30 Spartakus Otyń - Uczniak Szprotawa 8:4 🏓 ⇑
2 4pd 1/2 2023-10-07 11:00 Tęcza Krosno Odrzańskie - Spartakus Otyń 5:8 🏓 ⇑
3 4pd 1/3 2023-10-14 11:00 Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól II 8:1 🏓 ⇑
4 4pd 1/4 2023-10-28 10:00 Prus Żary - Spartakus Otyń 3:8 🏓 ⇑
5 4pd 1/5 2023-11-04 11:00 Spartakus Otyń - Teja Łęknica II 8:3 🏓 ⇑
6 4pd 1/6 2023-11-18 10:00 Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8 🏓 ⇑
7 4pd 1/7 2023-12-02 11:00 Spartakus Otyń - ŻSTS Żagań II 8:0 🏓 ⇑
8 4pd 1/8 2023-12-11 16:30 Spartakus Otyń - Budowlani Lubsko 8:5 🏓 ⇑
9 4pd 1/9 2023-12-23 11:00 KSTS Podmokle Wielkie - Spartakus Otyń 8:3 🏓 ⇓
10 4pd 2/11 2024-03-16 11:00 Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3 🏓 ⇑
11 4pd 2/12 2024-04-06 11:00 Budowlani Lubsko - Spartakus Otyń 2:8 🏓 ⇑
12 4pd 2/13 2024-04-22 16:30 Spartakus Otyń - Prus Żary 8:6 🏓 ⇑
13 4pd 2/14 2024-05-07 18:30 Uczniak Szprotawa - Spartakus Otyń 8:5 🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
LBS
3
MM
4
NJ
5
SW
6
ST
1 (D) Uczniak Szprotawa   2.0 1.5 0.0 1.5 3.0 8
2 (W) Tęcza Krosno Odrzańskie   2.5 2.0   1.0 2.5 8
3 (D) Dziesiątka Nowa Sól II   1.5 1.5   2.5 2.5 8
4 (W) Prus Żary   3.5 0.5   1.5 2.5 8
5 (D) Teja Łęknica II   1.5 1.5   1.5 3.5 8
6 (W) Dziesiątka Nowa Sól I 0.0 2.5 2.0   1.0 2.5 8
7 (D) ŻSTS Żagań II 2.5   1.5   1.5 2.5 8
8 (D) Budowlani Lubsko   1.5 3.5 0.5   2.5 8
9 (W) KSTS Podmokle Wielkie 0.0 0.5 0.0     2.5 3
10 (D) Dziesiątka Nowa Sól I   2.5 0.5   1.5 3.5 8
11 (W) Budowlani Lubsko 2.5 2.5     0.5 2.5 8
12 (D) Prus Żary   2.5 0.0   2.0 3.5 8
13 (W) Uczniak Szprotawa 0.0 1.5 1.0   0.0 2.5 5
Razem 5.0 24.5 15.5 0.5 14.5 36.0 96
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr LOZTS
1 CYRULIK Bartosz 1997 M 11908 16.11.2023 411
2 LOPKO Bartłomiej Szymon 1997 M 3411 29.08.2023 107
3 MUCHA Mateusz 2010 M 3395 29.08.2023 109
4 NOWAK Juliusz 2011 M 3397 29.08.2023 110
5 SOKOŁOWSKI Wojciech 2010 M 3404 29.08.2023 108
6 STASIK Tomasz 1997 M 3412 29.08.2023 111