Uczniak Szprotawa (M)
Klub: ULKS Uczniak Szprotawa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
. . .
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
... ()
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr LOZTS Dodany
1 BLACHA Henryk 1973 M 4114 30.08.2023 153 19.09.2023
2 KOZIEŁ Marek 1972 M 4115 30.08.2023 154 19.09.2023
3 KOZŁOWSKI Krzysztof 1970 M 4116 30.08.2023 149 19.09.2023
4 MAŁACHOWSKI Dariusz 1972 M 4117 30.08.2023 151 19.09.2023
5 SUCHECKI Jan 1970 M 4118 30.08.2023 150 19.09.2023
6 ZJAWIN Wiesław 1973 M 4119 30.08.2023 152 19.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4pd 1/1 2023-09-18 16:30 Spartakus Otyń - Uczniak Szprotawa 8:4 🏓 ⇓
2 4pd 1/2 2023-10-07 18:00 Uczniak Szprotawa - KSTS Podmokle Wielkie 7:7 🏓 ⇔
3 4pd 1/3 2023-10-14 18:00 Budowlani Lubsko - Uczniak Szprotawa 6:8 🏓 ⇑
4 4pd 1/4 2023-10-28 11:00 Tęcza Krosno Odrzańskie - Uczniak Szprotawa 3:8 🏓 ⇑
5 4pd 1/5 2023-11-04 18:00 Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól II 8:0 🏓 ⇑
6 4pd 1/6 2023-11-18 10:00 Prus Żary - Uczniak Szprotawa 6:8 🏓 ⇑
7 4pd 1/7 2023-11-25 18:00 Uczniak Szprotawa - Teja Łęknica II 8:1 🏓 ⇑
8 4pd 1/8 2023-12-09 10:00 Dziesiątka Nowa Sól I - Uczniak Szprotawa 4:8 🏓 ⇑
9 4pd 1/9 2023-12-16 18:00 Uczniak Szprotawa - ŻSTS Żagań II 8:1 🏓 ⇑
10 4pd 2/10 2024-02-03 11:00 Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól I 8:1 🏓 ⇑
11 4pd 2/11 2024-03-02 18:00 Uczniak Szprotawa - Budowlani Lubsko 8:0 WO 💬 ⇑
12 4pd 2/12 2024-04-06 18:00 Uczniak Szprotawa - Prus Żary 8:3 🏓 ⇑
13 4pd 2/14 2024-05-07 18:30 Uczniak Szprotawa - Spartakus Otyń 8:5 🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BH
2
KM
3
KK
4
MD
5
SJ
6
ZW
1 (W) Spartakus Otyń 0.0   2.0 1.5   0.5 4
2 (D) KSTS Podmokle Wielkie 1.5   2.5 2.5   0.5 7
3 (W) Budowlani Lubsko 2.5   2.5 2.0   1.0 8
4 (W) Tęcza Krosno Odrzańskie 1.0   2.0 2.5   2.5 8
5 (D) Dziesiątka Nowa Sól II 1.5     2.5 1.5 2.5 8
6 (W) Prus Żary 1.0   1.0 2.5   3.5 8
7 (D) Teja Łęknica II 1.5   2.5 2.5   1.5 8
8 (W) Dziesiątka Nowa Sól I 2.0 0.0   2.5   3.5 8
9 (D) ŻSTS Żagań II 1.5 0.0 2.5 2.5   1.5 8
10 (D) Dziesiątka Nowa Sól I 0.5   2.5 2.5   2.5 8
11 (D) Budowlani Lubsko             0
12 (D) Prus Żary 1.0   2.0 2.5   2.5 8
13 (D) Spartakus Otyń 1.0   2.0 1.5   3.5 8
Razem 15.0 0.0 21.5 27.5 1.5 25.5 91
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr LOZTS
1 BLACHA Henryk 1973 M 4114 30.08.2023 153
2 KOZIEŁ Marek 1972 M 4115 30.08.2023 154
3 KOZŁOWSKI Krzysztof 1970 M 4116 30.08.2023 149
4 MAŁACHOWSKI Dariusz 1972 M 4117 30.08.2023 151
5 SUCHECKI Jan 1970 M 4118 30.08.2023 150
6 ZJAWIN Wiesław 1973 M 4119 30.08.2023 152