IV liga mężczyzn południe
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KANIA Przemysław (KSTS Podmokle Wielkie) 33 31 2 95:15 93,94
2 STASIK Tomasz (Spartakus Otyń) 33 30 3 91:26 90,91
3 KOPECKI Andrzej (Budowlani Lubsko) 24 24 0 72:7 100,00
4 MAŁACHOWSKI Dariusz (Uczniak Szprotawa) 28 22 6 72:33 78,57
5 MIKOŁAJCZUK Mateusz (Prus Żary) 33 22 11 76:47 66,67
6 ZJAWIN Wiesław (Uczniak Szprotawa) 30 20 10 68:42 66,67
7 KOZŁOWSKI Krzysztof (Uczniak Szprotawa) 23 19 4 61:28 82,61
8 LOPKO Bartłomiej (Spartakus Otyń) 28 19 9 60:37 67,86
9 BUJANOWSKI Zbigniew (Tęcza Krosno Odrzańskie) 30 19 11 63:45 63,33
10 IWUĆ Stefan (Teja Łęknica II) 32 19 13 67:46 59,38
11 KORKUŚ Krzysztof (Prus Żary) 32 18 14 67:53 56,25
12 SCHAUER Kamil (Tęcza Krosno Odrzańskie) 17 17 0 51:6 100,00
13 NOGGA Sebastian (Tęcza Krosno Odrzańskie) 17 16 1 48:13 94,12
14 PRZĄDKA Marek (KSTS Podmokle Wielkie) 25 16 9 55:38 64,00
15 BELARDO Paolo (Dziesiątka Nowa Sól I) 29 16 13 58:53 55,17
16 POLANOWSKA Ewa (Prus Żary) 29 16 13 58:54 55,17
17 FICNER Zbigniew (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 15 8 54:29 65,22
18 KOZŁOWSKI Adam (Dziesiątka Nowa Sól I) 28 15 13 54:51 53,57
19 MUSIELAK Dariusz (Budowlani Lubsko) 19 14 5 49:32 73,68
20 ŁYSIAK Krystyna (Dziesiątka Nowa Sól II) 27 14 13 51:52 51,85
21 KRUPA Jarosław (Tęcza Krosno Odrzańskie) 29 13 16 55:63 44,83
22 MUCHA Mateusz (Spartakus Otyń) 27 12 15 54:58 44,44
23 BLACHA Henryk (Uczniak Szprotawa) 27 12 15 43:57 44,44
24 TRĄBIŃSKI Marek (Teja Łęknica II) 34 12 22 50:76 35,29
25 LEMANOWICZ Tomasz (KSTS Podmokle Wielkie) 19 11 8 38:34 57,89
26 SOKOŁOWSKI Wojciech (Spartakus Otyń) 19 11 8 40:37 57,89
27 BUDAKOWSKI Andrzej (ŻSTS Żagań II) 23 11 12 42:43 47,83
28 FUDALEJ Mariusz (Dziesiątka Nowa Sól II) 25 11 14 41:54 44,00
29 NOWAK Marek (Prus Żary) 29 11 18 51:66 37,93
30 KUPCIW Piotr (Dziesiątka Nowa Sól II) 30 11 19 46:66 36,67
31 MIKOŁAJCZUK Leszek (Teja Łęknica II) 25 10 15 44:53 40,00
32 FRYDRYCHOWICZ Jacek (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 9 14 36:51 39,13
33 MATLĄG Łukasz (Budowlani Lubsko) 7 7 0 21:0 100,00
34 KIRSTE Sebastian (Teja Łęknica II) 12 6 6 23:28 50,00
35 ŁYSKAWKA Dawid (Dziesiątka Nowa Sól II) 17 6 11 23:34 35,29
36 PŁOCEK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 29 6 23 36:76 20,69
37 KANIA Bartosz (KSTS Podmokle Wielkie) 16 5 11 24:35 31,25
38 JASINSKI Eugeniusz (Budowlani Lubsko) 20 5 15 23:49 25,00
39 GAC Krzysztof (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 5 18 28:57 21,74
40 TABERSKI Łukasz (KSTS Podmokle Wielkie) 8 4 4 16:18 50,00
41 CYRULIK Bartosz (Spartakus Otyń) 9 4 5 15:21 44,44
42 MOLCH Ulrich (Teja Łęknica II) 13 4 9 21:29 30,77
43 MATKOWSKI Sławomir (Dziesiątka Nowa Sól II) 15 4 11 21:34 26,67
44 MIELCAREK Andrzej (Tęcza Krosno Odrzańskie) 9 3 6 15:20 33,33
45 HRYŃCZUK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 12 3 9 16:32 25,00
46 SZAŁĘGA Jacek (Teja Łęknica II) 12 3 9 13:29 25,00
47 RADY Sławomir (ŻSTS Żagań II) 16 3 13 16:42 18,75
48 GIERCZAK Krzysztof (Prus Żary) 2 2 0 6:3 100,00
49 MATLĄG Andrzej (Budowlani Lubsko) 3 2 1 7:5 66,67
50 ŁAKOMY Daniel (KSTS Podmokle Wielkie) 5 2 3 10:10 40,00
51 KRZYSZTOF Piotr (ŻSTS Żagań II) 5 2 3 7:9 40,00
52 ŁAKOTA Łukasz (ŻSTS Żagań II) 6 2 4 7:12 33,33
53 NIEKAŁO Krzysztof (ŻSTS Żagań II) 14 2 12 15:37 14,29
54 KANIA Natan (KSTS Podmokle Wielkie) 27 2 25 15:77 7,41
55 SUCHECKI Jan (Uczniak Szprotawa) 1 1 0 3:2 100,00
56 FITURSKI Radosław (ŻSTS Żagań II) 2 1 1 4:4 50,00
57 STANIEWSKI Mateusz (Budowlani Lubsko) 4 1 3 7:11 25,00
58 DEKA Jan (Budowlani Lubsko) 5 1 4 7:13 20,00
59 BOGDANOWICZ Mateusz (Budowlani Lubsko) 5 1 4 5:14 20,00
60 BEREŹNICKI Arkadiusz (Budowlani Lubsko) 6 1 5 5:17 16,67
61 SKRZYPCZAK Artur (Budowlani Lubsko) 2 0 2 3:6 0,00
62 BAKUSIEWICZ Agnieszka (Dziesiątka Nowa Sól I) 3 0 3 3:9 0,00
63 JAKIMCZUK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 1 0 1 1:3 0,00
64 NOWAK Juliusz (Spartakus Otyń) 4 0 4 4:12 0,00
65 ZACIEK Zbigniew (ŻSTS Żagań II) 7 0 7 6:21 0,00
66 PUŁAWSKA Amelia (Budowlani Lubsko) 3 0 3 2:9 0,00
67 MAGDZIARZ Dominika (Budowlani Lubsko) 5 0 5 3:15 0,00
68 MENIO Jacek (Tęcza Krosno Odrzańskie) 14 0 14 5:42 0,00
69 KRZYWIECKI Zdzisław (Budowlani Lubsko) 4 0 4 1:12 0,00
70 BIEKISZ Paweł (Tęcza Krosno Odrzańskie) 5 0 5 1:15 0,00
71 KUCHARSKI Fabian (Budowlani Lubsko) 2 0 2 0:6 0,00
72 KOZIEŁ Marek (Uczniak Szprotawa) 3 0 3 0:9 0,00
73 DZIWOTA Agata (Dziesiątka Nowa Sól II) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KOPECKI Andrzej (Budowlani Lubsko) 24 24 0 72:7 100,00
2 SCHAUER Kamil (Tęcza Krosno Odrzańskie) 17 17 0 51:6 100,00
3 NOGGA Sebastian (Tęcza Krosno Odrzańskie) 17 16 1 48:13 94,12
4 KANIA Przemysław (KSTS Podmokle Wielkie) 33 31 2 95:15 93,94
5 STASIK Tomasz (Spartakus Otyń) 33 30 3 91:26 90,91
6 KOZŁOWSKI Krzysztof (Uczniak Szprotawa) 23 19 4 61:28 82,61
7 MAŁACHOWSKI Dariusz (Uczniak Szprotawa) 28 22 6 72:33 78,57
8 MUSIELAK Dariusz (Budowlani Lubsko) 19 14 5 49:32 73,68
9 LOPKO Bartłomiej (Spartakus Otyń) 28 19 9 60:37 67,86
10 ZJAWIN Wiesław (Uczniak Szprotawa) 30 20 10 68:42 66,67
11 MIKOŁAJCZUK Mateusz (Prus Żary) 33 22 11 76:47 66,67
12 FICNER Zbigniew (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 15 8 54:29 65,22
13 PRZĄDKA Marek (KSTS Podmokle Wielkie) 25 16 9 55:38 64,00
14 BUJANOWSKI Zbigniew (Tęcza Krosno Odrzańskie) 30 19 11 63:45 63,33
15 IWUĆ Stefan (Teja Łęknica II) 32 19 13 67:46 59,38
16 LEMANOWICZ Tomasz (KSTS Podmokle Wielkie) 19 11 8 38:34 57,89
17 SOKOŁOWSKI Wojciech (Spartakus Otyń) 19 11 8 40:37 57,89
18 KORKUŚ Krzysztof (Prus Żary) 32 18 14 67:53 56,25
19 BELARDO Paolo (Dziesiątka Nowa Sól I) 29 16 13 58:53 55,17
20 POLANOWSKA Ewa (Prus Żary) 29 16 13 58:54 55,17
21 KOZŁOWSKI Adam (Dziesiątka Nowa Sól I) 28 15 13 54:51 53,57
22 ŁYSIAK Krystyna (Dziesiątka Nowa Sól II) 27 14 13 51:52 51,85
23 BUDAKOWSKI Andrzej (ŻSTS Żagań II) 23 11 12 42:43 47,83
24 KRUPA Jarosław (Tęcza Krosno Odrzańskie) 29 13 16 55:63 44,83
25 MUCHA Mateusz (Spartakus Otyń) 27 12 15 54:58 44,44
26 BLACHA Henryk (Uczniak Szprotawa) 27 12 15 43:57 44,44
27 FUDALEJ Mariusz (Dziesiątka Nowa Sól II) 25 11 14 41:54 44,00
28 MIKOŁAJCZUK Leszek (Teja Łęknica II) 25 10 15 44:53 40,00
29 FRYDRYCHOWICZ Jacek (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 9 14 36:51 39,13
30 NOWAK Marek (Prus Żary) 29 11 18 51:66 37,93
31 KUPCIW Piotr (Dziesiątka Nowa Sól II) 30 11 19 46:66 36,67
32 ŁYSKAWKA Dawid (Dziesiątka Nowa Sól II) 17 6 11 23:34 35,29
33 TRĄBIŃSKI Marek (Teja Łęknica II) 34 12 22 50:76 35,29
34 KANIA Bartosz (KSTS Podmokle Wielkie) 16 5 11 24:35 31,25
35 MOLCH Ulrich (Teja Łęknica II) 13 4 9 21:29 30,77
36 MATKOWSKI Sławomir (Dziesiątka Nowa Sól II) 15 4 11 21:34 26,67
37 JASINSKI Eugeniusz (Budowlani Lubsko) 20 5 15 23:49 25,00
38 GAC Krzysztof (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 5 18 28:57 21,74
39 PŁOCEK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 29 6 23 36:76 20,69
40 RADY Sławomir (ŻSTS Żagań II) 16 3 13 16:42 18,75
41 NIEKAŁO Krzysztof (ŻSTS Żagań II) 14 2 12 15:37 14,29
42 KANIA Natan (KSTS Podmokle Wielkie) 27 2 25 15:77 7,41
43 MENIO Jacek (Tęcza Krosno Odrzańskie) 14 0 14 5:42 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KANIA Przemysław / LEMANOWICZ Tomasz
(KSTS Podmokle Wielkie)
5 5 0 15:1 100,00
2 MAŁACHOWSKI Dariusz / ZJAWIN Wiesław
(Uczniak Szprotawa)
12 11 1 34:8 91,67
3 LOPKO Bartłomiej / STASIK Tomasz
(Spartakus Otyń)
12 11 1 34:11 91,67
4 KOPECKI Andrzej / MUSIELAK Dariusz
(Budowlani Lubsko)
5 4 1 14:5 80,00
5 BUJANOWSKI Zbigniew / KRUPA Jarosław
(Tęcza Krosno Odrzańskie)
10 7 3 24:12 70,00
6 POLANOWSKA Ewa / MIKOŁAJCZUK Mateusz
(Prus Żary)
11 7 4 26:15 63,64
7 FICNER Zbigniew / GAC Krzysztof
(Dziesiątka Nowa Sól I)
5 3 2 12:8 60,00
8 SOKOŁOWSKI Wojciech / MUCHA Mateusz
(Spartakus Otyń)
10 6 4 20:19 60,00
9 ŁYSKAWKA Dawid / ŁYSIAK Krystyna
(Dziesiątka Nowa Sól II)
5 3 2 10:10 60,00
10 BUDAKOWSKI Andrzej / NIEKAŁO Krzysztof
(ŻSTS Żagań II)
5 3 2 10:10 60,00
11 TRĄBIŃSKI Marek / IWUĆ Stefan
(Teja Łęknica II)
13 7 6 25:23 53,85
12 KOZŁOWSKI Krzysztof / BLACHA Henryk
(Uczniak Szprotawa)
10 5 5 17:23 50,00
13 FUDALEJ Mariusz / KUPCIW Piotr
(Dziesiątka Nowa Sól II)
9 4 5 17:20 44,44
14 NOWAK Marek / KORKUŚ Krzysztof
(Prus Żary)
12 5 7 20:25 41,67
15 FRYDRYCHOWICZ Jacek / KOZŁOWSKI Adam
(Dziesiątka Nowa Sól I)
8 3 5 13:15 37,50
16 PŁOCEK Tomasz / HRYŃCZUK Tomasz
(ŻSTS Żagań II)
6 2 4 11:13 33,33
17 ŁYSIAK Krystyna / MATKOWSKI Sławomir
(Dziesiątka Nowa Sól II)
6 2 4 10:16 33,33
18 KANIA Przemysław / KANIA Natan
(KSTS Podmokle Wielkie)
5 1 4 7:14 20,00
19 BELARDO Paolo / GAC Krzysztof
(Dziesiątka Nowa Sól I)
5 1 4 4:13 20,00
20 SZAŁĘGA Jacek / MIKOŁAJCZUK Leszek
(Teja Łęknica II)
6 0 6 6:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 STASIK Tomasz (Spartakus Otyń) 33 30 3 13 12 1 36,0
2 KANIA Przemysław (KSTS Podmokle Wielkie) 33 31 2 13 7 6 34,5
3 KOPECKI Andrzej (Budowlani Lubsko) 24 24 0 8 7 1 27,5
4 MAŁACHOWSKI Dariusz (Uczniak Szprotawa) 28 22 6 12 11 1 27,5
5 MIKOŁAJCZUK Mateusz (Prus Żary) 33 22 11 12 7 5 25,5
6 ZJAWIN Wiesław (Uczniak Szprotawa) 30 20 10 12 11 1 25,5
7 LOPKO Bartłomiej (Spartakus Otyń) 28 19 9 12 11 1 24,5
8 BUJANOWSKI Zbigniew (Tęcza Krosno Odrzańskie) 30 19 11 12 8 4 23,0
9 IWUĆ Stefan (Teja Łęknica II) 32 19 13 13 7 6 22,5
10 KOZŁOWSKI Krzysztof (Uczniak Szprotawa) 23 19 4 10 5 5 21,5
11 KORKUŚ Krzysztof (Prus Żary) 32 18 14 12 5 7 20,5
12 SCHAUER Kamil (Tęcza Krosno Odrzańskie) 17 17 0 7 5 2 19,5
13 POLANOWSKA Ewa (Prus Żary) 29 16 13 11 7 4 19,5
14 BELARDO Paolo (Dziesiątka Nowa Sól I) 29 16 13 11 5 6 18,5
15 NOGGA Sebastian (Tęcza Krosno Odrzańskie) 17 16 1 7 4 3 18,0
16 FICNER Zbigniew (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 15 8 8 5 3 17,5
17 PRZĄDKA Marek (KSTS Podmokle Wielkie) 25 16 9 10 3 7 17,5
18 KOZŁOWSKI Adam (Dziesiątka Nowa Sól I) 28 15 13 11 5 6 17,5
19 KRUPA Jarosław (Tęcza Krosno Odrzańskie) 29 13 16 13 8 5 17,0
20 MUSIELAK Dariusz (Budowlani Lubsko) 19 14 5 7 5 2 16,5
21 ŁYSIAK Krystyna (Dziesiątka Nowa Sól II) 27 14 13 11 5 6 16,5
22 MUCHA Mateusz (Spartakus Otyń) 27 12 15 12 7 5 15,5
23 TRĄBIŃSKI Marek (Teja Łęknica II) 34 12 22 13 7 6 15,5
24 BLACHA Henryk (Uczniak Szprotawa) 27 12 15 12 6 6 15,0
25 SOKOŁOWSKI Wojciech (Spartakus Otyń) 19 11 8 11 7 4 14,5
26 FUDALEJ Mariusz (Dziesiątka Nowa Sól II) 25 11 14 12 6 6 14,0
27 LEMANOWICZ Tomasz (KSTS Podmokle Wielkie) 19 11 8 7 5 2 13,5
28 BUDAKOWSKI Andrzej (ŻSTS Żagań II) 23 11 12 10 5 5 13,5
29 NOWAK Marek (Prus Żary) 29 11 18 12 5 7 13,5
30 KUPCIW Piotr (Dziesiątka Nowa Sól II) 30 11 19 11 5 6 13,5
31 FRYDRYCHOWICZ Jacek (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 9 14 10 3 7 10,5
32 MIKOŁAJCZUK Leszek (Teja Łęknica II) 25 10 15 8 0 8 10,0
33 ŁYSKAWKA Dawid (Dziesiątka Nowa Sól II) 17 6 11 9 6 3 9,0
34 MATLĄG Łukasz (Budowlani Lubsko) 7 7 0 3 3 0 8,5
35 PŁOCEK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 29 6 23 13 3 10 7,5
36 KIRSTE Sebastian (Teja Łęknica II) 12 6 6 4 2 2 7,0
37 GAC Krzysztof (Dziesiątka Nowa Sól I) 23 5 18 11 4 7 7,0
38 KANIA Bartosz (KSTS Podmokle Wielkie) 16 5 11 6 2 4 6,0
39 TABERSKI Łukasz (KSTS Podmokle Wielkie) 8 4 4 4 2 2 5,0
40 CYRULIK Bartosz (Spartakus Otyń) 9 4 5 3 2 1 5,0
41 MOLCH Ulrich (Teja Łęknica II) 13 4 9 3 2 1 5,0
42 MATKOWSKI Sławomir (Dziesiątka Nowa Sól II) 15 4 11 8 2 6 5,0
43 SZAŁĘGA Jacek (Teja Łęknica II) 12 3 9 11 4 7 5,0
44 JASINSKI Eugeniusz (Budowlani Lubsko) 20 5 15 9 0 9 5,0
45 HRYŃCZUK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 12 3 9 6 2 4 4,0
46 MIELCAREK Andrzej (Tęcza Krosno Odrzańskie) 9 3 6 3 1 2 3,5
47 RADY Sławomir (ŻSTS Żagań II) 16 3 13 7 1 6 3,5
48 NIEKAŁO Krzysztof (ŻSTS Żagań II) 14 2 12 7 3 4 3,5
49 KANIA Natan (KSTS Podmokle Wielkie) 27 2 25 10 3 7 3,5
50 KRZYSZTOF Piotr (ŻSTS Żagań II) 5 2 3 2 2 0 3,0
51 ŁAKOTA Łukasz (ŻSTS Żagań II) 6 2 4 2 1 1 2,5
52 GIERCZAK Krzysztof (Prus Żary) 2 2 0 1 0 1 2,0
53 MATLĄG Andrzej (Budowlani Lubsko) 3 2 1 1 0 1 2,0
54 ŁAKOMY Daniel (KSTS Podmokle Wielkie) 5 2 3 2 0 2 2,0
55 SUCHECKI Jan (Uczniak Szprotawa) 1 1 0 1 1 0 1,5
56 FITURSKI Radosław (ŻSTS Żagań II) 2 1 1 1 0 1 1,0
57 STANIEWSKI Mateusz (Budowlani Lubsko) 4 1 3 2 0 2 1,0
58 DEKA Jan (Budowlani Lubsko) 5 1 4 2 0 2 1,0
59 BOGDANOWICZ Mateusz (Budowlani Lubsko) 5 1 4 2 0 2 1,0
60 BEREŹNICKI Arkadiusz (Budowlani Lubsko) 6 1 5 4 0 4 1,0
61 ZACIEK Zbigniew (ŻSTS Żagań II) 7 0 7 4 1 3 0,5
62 NOWAK Juliusz (Spartakus Otyń) 4 0 4 1 1 0 0,5
63 KUCHARSKI Fabian (Budowlani Lubsko) 2 0 2 1 1 0 0,5
64 SKRZYPCZAK Artur (Budowlani Lubsko) 2 0 2 1 1 0 0,5
65 MENIO Jacek (Tęcza Krosno Odrzańskie) 14 0 14 6 1 5 0,5
66 PUŁAWSKA Amelia (Budowlani Lubsko) 3 0 3 1 1 0 0,5
67 SCHAUER Maciej (Tęcza Krosno Odrzańskie) 0 0 0 1 1 0 0,5
68 JAKIMCZUK Tomasz (ŻSTS Żagań II) 1 0 1 0 0 0 0,0
69 KOZIEŁ Marek (Uczniak Szprotawa) 3 0 3 1 0 1 0,0
70 BAKUSIEWICZ Agnieszka (Dziesiątka Nowa Sól I) 3 0 3 1 0 1 0,0
71 MAGDZIARZ Dominika (Budowlani Lubsko) 5 0 5 2 0 2 0,0
72 KRZYWIECKI Zdzisław (Budowlani Lubsko) 4 0 4 1 0 1 0,0
73 BIEKISZ Paweł (Tęcza Krosno Odrzańskie) 5 0 5 3 0 3 0,0
74 DZIWOTA Agata (Dziesiątka Nowa Sól II) 2 0 2 1 0 1 0,0